Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: bernadka 2

  1. #1

    Domyślnie bernadka 2

    witam dodam pare kadrow z wspolnego wypadu z "malopolska"

    1

    Uploaded with ImageShack.us

    2

    Uploaded with ImageShack.us

    3

    Uploaded with ImageShack.us

    4

    Uploaded with ImageShack.us

    5

    Uploaded with ImageShack.us

  2. #2
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Niby prosto, ale wszystko krzywe. WB tez mi nie pasuje (chociaz sam most wyglada ok, ale cala okolica zoltobura). Zdjecia za pozno zrobione, chociaz odrobine ratuja Cie chmury i odbite od nich swiatlo. Gora mostu przepalona, dol tonie w glebokich cieniach. Kadrowo najlepiej wypada trojka ale brakuje dolu. Ogolnie set sredni...

    OT: Nie wiem co to za pomysl, zeby wieszac klodki na mostach/kladkach/itd... to tylko zbedny zlom i obciazenie dla konstrukcji.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Niby prosto, ale wszystko krzywe. WB tez mi nie pasuje (chociaz sam most wyglada ok, ale cala okolica zoltobura). Gora mostu przepalona, dol tonie w glebokich cieniach. Kadrowo najlepiej wypada trojka ale brakuje dolu.
    Za przedmówcą. Diabeł tkwi w szczegółach.
    pozdrawiam Michał
    moje pstryki lotnicze:
    www.air.art.pl www.fotoaktywni.art.pl www.spfl.pl

  4. #4

    Domyślnie

    dziekuje za uwagi,prosze o rade odnosnie wb? ja na zdjecia nocne ustawiam 2700-2800 bycmoze cos zle ,nie tak wiec prosze o rade jak ustawic wb zeby bylo dobrze....

  5. #5

    Domyślnie

    Jeśli 'kalwinujesz' to nie wydaje mi się aby było jakieś złote panaceum. Tu miałeś trudno, bo mieszały się różne źródła światła od księżycowego, poprzez żółć latarni ulicznych (fuj) po ledy i halogeny.
    WB powinieneś do każdego miejsca ustawiać z osobna.
    Na pierwszym foto gdzieś ostrość się zapodziała.
    D90 | N35 | S10-20
    <a href="https://www.facebook.com/manonthewhiteline">Man on the White Line</a>

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vienko Zobacz posta
    dziekuje za uwagi,prosze o rade odnosnie wb? ja na zdjecia nocne ustawiam 2700-2800 bycmoze cos zle ,nie tak wiec prosze o rade jak ustawic wb zeby bylo dobrze....
    Jakich cyferek nie ustawisz i tak będzie źle - ustaw tak, by było jak najładniej


    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    OT: Nie wiem co to za pomysl, zeby wieszac klodki na mostach/kladkach/itd... to tylko zbedny zlom i obciazenie dla konstrukcji.
    Tą kładkę zrobili tylko do wieszania kłódek - zaraz obok z jednej i drugiej strony są mosty
    Ostatnio edytowane przez Czornyj ; 13-11-2013 o 22:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •