Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Muzeum

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Przyjemnie sterylne, ciekawe architektura w dobrym kadrze. Fajnie, że została poręcz po lewej. Zdjęcie mi się podoba.

  3. #3

    Domyślnie

    A mi właśnie ta poręcz z lewej przeszkadza. Serio

    Poza tym ekstra fota!
    Pozdrawiam/Best regards
    Sławomir Borysowski

  4. #4

    Domyślnie

    Fajne - kiedy byłeś, ze ludzi nie było?
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Fajne - kiedy byłeś, ze ludzi nie było?
    Ludzi było niestety sporo, jak zwykle. Udało mi się, że akurat nikt nie nadchodził od czoła, a za mną, na schodach, była spora grupka osób, które czekały, aż zrobię zdjęcie (z ręki - to ważne). Tak sami od siebie, każdy uśmiechnięty, a po pstryknięciu zobaczyłem kilka kciuków w górze... Magia, czary, czy po prostu inna mentalność...?

  6. #6

    Domyślnie

    Piekny kadr, uwielbiam tak pokazana architekture. I do tego kolorystycznie wyszlo bardzo ciekawie.
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  7. #7

    Domyślnie

    Śmieszne jest to muzeum, w szatni nie ma miejsca, żeby zostawić wózek dziecka, więc po większości sal łaziliśmy z wózkiem...
    D7000 D40 | S 10-20/4.0-5.6 | N 18-105VR | N 35/1.8 | N AF 80-400VR | SB-400 SB-600 | Moje the best fotki.

  8. #8
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Niby prosto ale prawa strona wyglada jakby lecialo na zewnatrz.

    Reszta git. Porecz nie przeszkadza, ale jakby jej nie bylo to tez by bylo fajnie. Mozna obciac rowno z kreska z gory na dol z lewej

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2010
    Miasto
    pod Warszawą
    Posty
    49

    Domyślnie

    świetna miejscówka, gdzie to muzeum jeśli można wiedzieć?
    --
    koproza
    piotrkoperski.pl

  10. #10

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •