Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Muzeum

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Niby prosto ale prawa strona wyglada jakby lecialo na zewnatrz.
    Mam takie wrażenie zawsze jak wyprostowane jest idealnie. Ja zostawiam tak 0,5 - 1 stopień do wewnątrz i wtedy wygląda naturalnie. Dotyczy to dużych przestrzeni lub budynków na zewnątrz, w małych pomieszczeniach robię pion.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  2. #12
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Tez czasem mam takie wrazenie. Moze dlatego, ze wiekszosc ludzkosci wrzuca foty z liniami do srodka bo im sie nie chce prostowac i jak widzimy prosta fote to wyglada jakby rozkladala nogi

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sławol Zobacz posta
    A mi właśnie ta poręcz z lewej przeszkadza. Serio

    Poza tym ekstra fota!
    Mam tak samo. Przeszkadza mi ta poręcz i zarazem zbyt duża biała połać ściany po lewej stronie. Ucięcie tej części zdjęcia moim zdaniem pozytywnie by wpłynęło na całość.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Tez czasem mam takie wrazenie. Moze dlatego, ze wiekszosc ludzkosci wrzuca foty z liniami do srodka bo im sie nie chce prostowac i jak widzimy prosta fote to wyglada jakby rozkladala nogi
    Nie dlatego, tylko dlatego, że perspektywa jest rzeczą naturalną, a jej brak nie. We wnetrzach też jest potrzebna, kto wie czy nie bardziej?
    Dobra fota.
    A new shit has come to light...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •