Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: W niebiesiech.

  1. #1

    Domyślnie W niebiesiech.




    Niemiłe komentarze również mile widziane.

    Zapraszam.


    Nie wiem, co napisać.

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez przemek29 Zobacz posta
    to na górze to pewnie krawedź balkonu
    Ciepło.
    Nie wiem, co napisać.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PiciuD300 Zobacz posta
    Ciepło.
    krawędź okna.. ?
    „Wszyscy mają prawo do szczęścia ale nie wszyscy mają szczęście do prawa."

  5. #5

    Domyślnie

    A co to, zagadka? nie wiem, ale mnie jakoś to zdjęcie nie podchodzi, w ogóle go nie rozumiem.
    dól nawet jeśli... to za ciemny, poza tym nie podoba mnie się cięcie.
    a góra? co to w ogóle ma być i co to ma wnieść do zdjęcia?

    D7100+N 18-105; S10-20; S17-50 2,8; N50 1.8G+BENRO A1695F
    Kilka moich zdjęc i jeszcze kilka

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bajcy Zobacz posta
    A co to, zagadka? nie wiem, ale mnie jakoś to zdjęcie nie podchodzi, w ogóle go nie rozumiem.
    dól nawet jeśli... to za ciemny, poza tym nie podoba mnie się cięcie.
    a góra? co to w ogóle ma być i co to ma wnieść do zdjęcia?
    Czepiasz się.
    Jak mawiają TWA, ..."do mnie gada"
    Nikon D7100 N18-105 VR N55-300 VR N35mm f/1.8G i kilka M42
    Więcej na ... D&S FOTO

  7. #7

    Domyślnie

    Może dłuższa ogniskowa pozwoliłaby uzyskać lepszy efekt by przybliżyć obiekt na tle ładnego nieba.

  8. #8

    Domyślnie

    Sądząc po tytule nie chodziło o obiekt tylko o niebo. Myślę, że pomysł był taki, że u dołu i góry mamy coś w rodzaju ramki. Jeśli tak, to ja jestem za dolną częścią, ale w nieco większej ilości i przeciw górnej.
    A new shit has come to light...

  9. #9

    Domyślnie

    Faktycznie góra to okno. Zamysłem było pokazanie początku i końca, czyli dołu i góry.
    Nie wiem, co napisać.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PiciuD300 Zobacz posta
    Faktycznie góra to okno. Zamysłem było pokazanie początku i końca, czyli dołu i góry.
    Więc śmiało mogę Ci powiedzieć, że zamysłu nie spełniłeś, to zdjęcie nie ma ani dołu, ani góry, środek, a więc cała pozostałość też szału nie robi, jak dla mnie to nie należy postrzegać tego zdjęcia jako jakiś krajobraz, czy też artyzm.
    D90 || N18-105 || N35 2.0D || N50 1.4D || J135 3.5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •