Szukaj
Nie wiem, co napisać.
to na górze to pewnie krawedź balkonu
A co to, zagadka?nie wiem, ale mnie jakoś to zdjęcie nie podchodzi, w ogóle go nie rozumiem.
dól nawet jeśli... to za ciemny, poza tym nie podoba mnie się cięcie.
a góra? co to w ogóle ma być i co to ma wnieść do zdjęcia?
Nikon D7100 N18-105 VR N55-300 VR N35mm f/1.8G i kilka M42
Więcej na ... D&S FOTO
Może dłuższa ogniskowa pozwoliłaby uzyskać lepszy efekt by przybliżyć obiekt na tle ładnego nieba.
Sądząc po tytule nie chodziło o obiekt tylko o niebo. Myślę, że pomysł był taki, że u dołu i góry mamy coś w rodzaju ramki. Jeśli tak, to ja jestem za dolną częścią, ale w nieco większej ilości i przeciw górnej.
A new shit has come to light...
Faktycznie góra to okno. Zamysłem było pokazanie początku i końca, czyli dołu i góry.
Nie wiem, co napisać.
D90 || N18-105 || N35 2.0D || N50 1.4D || J135 3.5
Skontaktuj się z nami