Witam dziś rano wpinam lampę SB-700 do mojej D90 i na LCD lampy wyskoczył komunikat (Aparat niezgodny z systemem CLS) ikona takiego przełącznika z wykrzyknikiem - lampę mam ustawioną na TTL w opcjach aparatu również jest lampa na TTL - co może być przyczyną

ps. lampa działa tylko w trybie manual