Ktoś może mi powiedzieć czy te dodatkowe nóżki coś dają i czy warto bawić się w tego typu konstrukcje. Szukam statywu, ale nie chce żeby był lekki i rozkładał sie w miarę szybko, a to wydaje się spełniać oba wymagania, ale pytanie czy jest stabilne.
a tu link do jednego z takich wynalazków: http://pstryk.pl/opis.php/4770
z góry dzięki za odpowiedz