Witam chciałbym zakupić drukarkę do użytku domowego. Co polecacie?
Szukaj
Witam chciałbym zakupić drukarkę do użytku domowego. Co polecacie?
Wydruki pigmentowe lub naświetlanie w najbliższym profesjonalnym zakładzie...
Do foto polecam CANONA. Natomiast jeśli to miałyby być głównie dokumenty to kup brothera![]()
To chyba zależy jaki głównie użytek domowy masz na myśli.
Do codzienno-biurowych wydruków dobry jest "kombajn" wszystkomający, najlepiej z wi-fi. Do zdjęć polecam Epson L800, która nadaje się tez do druku codziennego. Cena niemała, ale koszty eksploatacji poza ceną papieru praktycznie niezauważalne.
Też mam L800 i w kwestii kosztów druku, ciężko czymś go przebić. Jesli szukasz tańszej drukarki, ale o niższych parametrach, popatrz na na niższe modele Epsona ze stałym zasilaniem w atrament. Taka inwestycja szybko się zwraca, jak przychodzi do zakupu materiałów eksploatacyjnych.
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Nie martwi Was trochę gwarancja, jaką objęta jest L800 - 3000 stron?
Skontaktuj się z nami