Hej!

Za bardzo nie wiedziałem gdzie utworzyć ten temat więc daje tu.
Co sądzicie na temat digiscopingu? Warto inwestować w takiego "składaka" z lunetę? Czy adapter pasuje tylko do lunet Nikonowskich, czy może też do innych pasować? Może ktoś z was używa już digiscopingu i może się pochwalić wrażeniami? Zapraszam.