Pięknie jest, bardzo dobre trafienie.
Szukaj
Pięknie jest, bardzo dobre trafienie.
LED ZEPPELIN
Dla mnie za ciasno na dole (chcialbym tam troche wiecej miejsca dla krzakow w LD, moze byc kosztem gory), reszta standardowo na przyjemnym dla oka poziomie
Za kolegami bardzo klimatyczna fota choć osobiście lewą stronę bym uciłął bo jakoś nic nie wnosi do zjęcia.
Pionowy kadr po prawej stronie chyba też byłby ciekawy. Gratulacje.
Podtrzymuj dalej tą tradycję, będziemy co roku podziwiać taką perełkę
Pięknie jest.
D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /
Skontaktuj się z nami