Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: W chmurze ...

  1. #1

    Domyślnie W chmurze ...

    Podtrzymując pewną świecką tradycję 1 listopada odwiedzam zawsze o wschodzie jedno miejsce ...

    Sudety Środkowe – Góry Kamienne – Ruprechtický Špičák 880 m n.p.m.





    Pozdrawiam serdecznie.
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  2. #2

    Domyślnie

    Podoba mi się (dość minimalistyczne), ale widziałbym inaczej cięte tzn. 1/3 nieba, 2/3 gleba. Rozumiem, że słońce chciałeś dać w mocnym punkcie, ale myślę że przy takim kadrze nie ma to większego znaczenia (w zasadzie wtedy jedno z drzew znalazłoby się w mocnym punkcie).
    Lee Filters, Manfrotto 337, Velbon CF-630, Benro B-2, Benro PC-1

  3. #3

    Domyślnie

    Jest super tak jak jest - BDB fot Michale. MartinGrey - od kiedy mocny punkt leży prawie w połowie kadru ??
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartekkw Zobacz posta
    Jest super tak jak jest - BDB fot Michale. MartinGrey - od kiedy mocny punkt leży prawie w połowie kadru ??
    Mea Culpa, jakoś z rozpędu tylko raz się przyjrzałem, masz rację.
    Lee Filters, Manfrotto 337, Velbon CF-630, Benro B-2, Benro PC-1

  5. #5

    Domyślnie

    i to tak ładnie szaleństwo w biały dzień? mgła daje ostro, na plus oczywiscie
    Aparat, jakieś obiektywy i torba używana.

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Klimatycznie i kolorowo, śweitna robota
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube:::

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    Jest ładnie...
    O tak...i zupełnie się nie kojarzy z 1 Listopada

  9. #9

    Domyślnie

    Bajkowo.
    A new shit has come to light...

  10. #10

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •