Cześć
Warto wykonać aktualizację iPada 2 do iOS7 ?
Podobno mulić zaczyna po tym, zrobił to już ktoś?
Szukaj
Cześć
Warto wykonać aktualizację iPada 2 do iOS7 ?
Podobno mulić zaczyna po tym, zrobił to już ktoś?
Chyba lepiej zapytac tutaj:
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=210104
Dzięki, zapytam tam.
Skontaktuj się z nami