Szukaj
Jak dla mnie super. Moim zdaniem lepsze nowe pomysły niż oklepane pozy i portrety![]()
Co tu można nazwać plenerem ?, maski na twarzach .
Trochę przerażające (może inne, bardziej wyraziste maski - np.weneckie) ale sam pomysł ciekawy!
Z drugiej strony... Czego spodziewa się kolejna PM? Tego samego/podobnego co widzieli na zdjęciach u innej pary.
Ja to widzę tak: najpierw "obowiązkowe" pozy/cmoki/przytulanki a później wyżycie artystyczne![]()
Ostatnio edytowane przez popi ; 31-10-2013 o 10:48
"Któż jak BÓG!" - Św.Michał
Ostatnio edytowane przez sowart ; 31-10-2013 o 10:58
Fajne technicznie, ale pomysł dla mnie przekombinowany. Jeśli Młodzi tak chcieli to czemu nie...
Te maski mnie przerazaja...Ale technicznie jak zawsze git.
sowart, pod takie maski pomyślałbym o zainscenizowaniu jakiejś historyjki pantomimicznej np. na 5-ciu zdjęciach.
"Któż jak BÓG!" - Św.Michał
Ciekaw jestem, jaki był sens robienia tych zdjęć?
red light, dark room...
Skontaktuj się z nami