Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: No Name LOVE

  1. #1

    Domyślnie No Name LOVE

    Witam
    Dzisiaj przedstawiam taki autorki pomysł.
    Nie wiem czy w dobry dział ale to plener ślubny trochę inny










  2. #2

    Domyślnie

    Jak dla mnie super. Moim zdaniem lepsze nowe pomysły niż oklepane pozy i portrety

  3. #3

    Domyślnie

    Co tu można nazwać plenerem ?, maski na twarzach .

  4. #4

    Domyślnie

    Trochę przerażające (może inne, bardziej wyraziste maski - np.weneckie) ale sam pomysł ciekawy!

    Z drugiej strony... Czego spodziewa się kolejna PM? Tego samego/podobnego co widzieli na zdjęciach u innej pary.

    Ja to widzę tak: najpierw "obowiązkowe" pozy/cmoki/przytulanki a później wyżycie artystyczne
    Ostatnio edytowane przez popi ; 31-10-2013 o 10:48
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez popi1612 Zobacz posta
    Trochę przerażające (może inne, bardziej wyraziste maski - np.weneckie) ale sam pomysł ciekawy!

    Z drugiej strony... Czego spodziewa się kolejna PM? Tego samego/podobnego co widzieli na zdjęciach u innej pary.

    Ja to widzę tak: najpierw "obowiązkowe" pozy/cmoki/przytulanki a później wyżycie artystyczne
    Nie chciałem używać mask weneckich. W pierwszym pomyśle miałem pomalować te maski i przerobić je, jednak postanowiłem je wykorzystać najpierw w takiej postaci surowej

    Na tej sesji miałem odwrotnie najpierw wyżyłem się "artystycznie" a później pozy/cmoki/przytulnie
    Ostatnio edytowane przez sowart ; 31-10-2013 o 10:58

  6. #6

    Domyślnie

    Fajne technicznie, ale pomysł dla mnie przekombinowany. Jeśli Młodzi tak chcieli to czemu nie...

  7. #7
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Te maski mnie przerazaja... Ale technicznie jak zawsze git.

  8. #8

    Domyślnie

    sowart, pod takie maski pomyślałbym o zainscenizowaniu jakiejś historyjki pantomimicznej np. na 5-ciu zdjęciach.
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  9. #9

    Domyślnie

    Ciekaw jestem, jaki był sens robienia tych zdjęć?
    red light, dark room...

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez janusz nadolski Zobacz posta
    Co tu można nazwać plenerem ?.
    Zdjęcia robione poza studiem nazywa się plenerem :P :P :P

    Cytat Zamieszczone przez Amadeusz Zobacz posta
    Ciekaw jestem, jaki był sens robienia tych zdjęć?
    Zrobienia czegoś innego, nie cukierkowego, nie całuśnego wręcz komercyjnego

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •