Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Portrecik z wakacji

    Strzelone bez żadnej lampy, więc cienie były mooooocno wyciągane.


  2. #2

    Domyślnie

    Takie dobre, że wszystkich zatkało, czy takie beznadziejne, że szkoda gadać?
    Powiedzcie coś

  3. #3

    Domyślnie

    mi bardzo a to bardzo się podoba, mimo że jestem amatorką i fotografuję bardziej "profesjonalnie" od może 2 lat , to bardzo podoba mi się kadr i światło wielki + !

  4. #4

    Domyślnie

    Hejo. Przyjemne zdjęcie, ale ma braki, brakuje jednak światełka na buzi, w kadrze mogłoby być mniej góry, więcej dołu i jakiś delikatny retusz by się przydał mz.

  5. #5

    Domyślnie

    zgadzam się ... przyjemne zdjęcie...
    piękna pamiątka z wakacji
    ale jako portret .... hmmmm.... dla mnie to zdjęcie bardziej albumowe niż portretowe
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  6. #6

    Domyślnie

    No właśnie miał być portret... wiem, że twarz nie doświetlona, ale nie miałem żadnej lampy.
    Teraz już uzbroiłem się w YN560 III+RF603+statywy_i_parasolki, więc będzie lepiej.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dino1984 Zobacz posta
    No właśnie miał być portret... wiem, że twarz nie doświetlona, ale nie miałem żadnej lampy.
    Teraz już uzbroiłem się w YN560 III+RF603+statywy_i_parasolki, więc będzie lepiej.
    I... nie zapomnij o... retuszu...
    Nikon

  8. #8

    Domyślnie

    Zrobienie jednego zdjęcia to za mało - myślę że jakbyś posiedział/postał/pochodził tak z 10-15minut i sobie zrobił z 30-40 zdjęć tej dziewczyny to miałbyś kilka kadrów co najmniej kilka razy lepszych
    Naucz się czytać

  9. #9

    Domyślnie

    Jeslij jestes swiadom brakow na tym zdjeciu i zdajesz sobie sprawe, ze nie jest dopracowane to po co je umieszczac??? Poswiec wiecej czasu kazdemu zdjeciu, przygotuj sie (nie koniecznie musisz miec lampe, zwykla bleda sprawdzi sie doskonale), popracuj nad ustawieniem modelki i wlasciwym momentem to bedzie o czym pisac. Nie wspominajac o technice i obrobce postaraj sie odpowiedziec sobie na proste pytanie: Czy to najlepsza mozliwa mina, poza modelki??? Bo nie zapominaj, ze to ona jest najwazniejsza na tym zdjeciu. Zadbaj o to by pokazac ja z najlepszej strony. Nawet jesli zdjecie nie jest najlepsze technicznie zawsze obroni sie jesli modelka zagra zjawiskowo.

    Pozdro!

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mavierk Zobacz posta
    Zrobienie jednego zdjęcia to za mało - myślę że jakbyś posiedział/postał/pochodził tak z 10-15minut i sobie zrobił z 30-40 zdjęć tej dziewczyny to miałbyś kilka kadrów co najmniej kilka razy lepszych
    A czemu zakładasz, że robiłem tylko jedno zdjęcie?

    Cytat Zamieszczone przez Matteo Zobacz posta
    Jeslij jestes swiadom brakow na tym zdjeciu i zdajesz sobie sprawe, ze nie jest dopracowane to po co je umieszczac???
    Po rady i wskazówki, w którym kierunku podążać.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •