Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Tym czasem w Oslo :)

    Kilka tygodni temu dziewczyny zaprosily mnie na kawe, pomyslalem sobie, zaszczyt mnie kompna, sam na sam z 4 paniami, bedzie fajnie... Jak sie okazalo, jedna z pan byla stylistka, druga makijazystka, trzecia fryzjerka, a czwarta modelka . Jakiez to szczescie mnie nie ominelo, ze zupelnienprzez przypadek mialem w samochodzie plecak ze sprzetem i pol studia . Jak tylko dziewczyny to uslyszaly, nastapil cud, stoly sie rozstapily, a naszym oczom ukazala sie wielka, biala sciana. Nic nie pozostalo nam innego jak tylko dac sie poniesc...

    1.

    2.


    Po chwili focenia i lyku kawy, czas bylo wyjsc na papierosa, otwarlem wiec wrota na balkon a tam mym oczom ukazala sie przemagiczna panorama na Oslo city iiiiiii....... Buszszszszszszszzzzz... Krzaczory ktorych nigdy nie bylo, gdy byly potrzebne, a tu bahhhhh, jak znalazl... Nic tylko wyjsc sie przewietrzyc...

    3.
    4.

    Po takim spacerku na swiezym powietrzu, odrobine zglodnielismy i wpadlismy na pomysl wypadu na miasto po kebaba, ktory skanczyl sie na slynnej norweskiej operze, ale to juz nastepna historyjka

    Kawa z
    Model:Karine Akselsen
    Mua: Klaudia Orenkiewicz
    Hair: Maria Anusha Hjelset Aaby
    Stylist: Agnieszka Piętka
    byla przesmaczna, a za bledy z gory przepraszam... Ortografia mi sie tu uwstecznia...


    Wyslane z iPada
    Zeby cos z tego bylo trzeba ja: pokochac, wydac na nia majatek, zdradzic, odepchnac i poczekac, az sama powroci... Tak wiec jestem soba, bo wszyscy inni sa juz zajeci

  2. #2

    Domyślnie

    urzekła mnie Twoja historia ale zdjęcia to wstaw takie by to mozna było pooglądac. Bo w tej chwili to pixelowate znaczki pocztowe.

  3. #3

    Domyślnie

    No cholerka, wiem wlasnie, tapatalk, je tak poskalowal... Oh badziewio!!!! Przepraszam, nieudana proba, wroce do domu to wypchne foty jeszcze raz


    Wyslane z iPada
    Zeby cos z tego bylo trzeba ja: pokochac, wydac na nia majatek, zdradzic, odepchnac i poczekac, az sama powroci... Tak wiec jestem soba, bo wszyscy inni sa juz zajeci

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •