Bardzo chętnie się ustawię. Byłem w zeszłym tygodniu w Crosshaven, jednym z najstarszych portów żaglowych w Irlandii. niestety tylko z ajfonem, aparat mam od wczoraj. Na weekend może gdzieś się wybiorę, najlepiej ze statywem... Odezwę się na PW, to się umówimy. Wracam tutaj, bo naprawdę jest na co popatrzeć.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami