Cóż, wydaje mi się, że jest tam użyta jakaś konwencja wykonania fotek. Obejrzałem reszte prac i to co mnie uderzyło to fakt, że fotki Wolanda i tak chyba najfajniejsze.
Mógłbyś sprostować jeśli się mylę, ale czy macie jakieś ograniczenia? Jakiś schemat fotografowania? Jeszcze raz - fotki same z siebie się nie bronią, zyskują dopiero po porównaniu do konkurencji, ale… niesmak jakiś pozostaje.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami