Close

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 66
  1. #41

    Domyślnie

    rzadko zagladam w dzialy makro i krajobrazowe ale po tych zdjeciach ktore zostaly nadeslane moge stwierdzic ze mamy na forum mistrzow w tym fachu. mozna by z samych tych dzialow zrobic ze dwa piekne kalendarze. gratulacje dla autorow
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dżoana M. Zobacz posta
    Patrząc na zaakceptowane zdjęcia stwierdzam, że niepotrzebnie wysłałam swoje
    Dokładnie te same odczucia mam.
    Dawno tutaj nie zaglądałem, ale powiadomienie na pw o kalendarzu przeczytałem i wczoraj wysłałem jedno zdjęcie, które wydawało mi się dobre. Wydawało mi się do dzisiaj, kiedy obejrzałem te co już są w odpowiednim wątku
    D7100, SB900, N35 1.8, N18-105, S10-20, N55-200 VR, S17-50 2.8

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sea21 Zobacz posta
    Dużo zdjęć jest z niepoprawną nazwą tj. nazwa pliku z aparatu zamiast nick-01-small/big. Nie wszystkim chciało się przeczytać regulamin zabawy. ;(
    O, to i moje odpadło, byłem pewien, że nick i resztę danych trzeba było podać w mailu, a nie nazwie pliku
    Pal to sześć, i tak jest mnóstwo lepszy zdjęć do wyboru
    FX/DX/CX/www

  4. #44

    Domyślnie

    ja wysłałem pierwszy raz w życiu swoje wypociny na konkurs ...i również ciekaw jestem "wyroku" ...i mam mnóstwo zastrzeżeń do amatorskich prób
    ...przynajmniej dowiem się, że mi jeszcze daleko...

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gryson Zobacz posta
    O, to i moje odpadło, byłem pewien, że nick i resztę danych trzeba było podać w mailu, a nie nazwie pliku
    Pal to sześć, i tak jest mnóstwo lepszy zdjęć do wyboru
    3.2
    k) Nazwa pliku w formacie: <nick_na_forum>-<numer_zdjecia>-<big-small>. Czyli na przykład: fomag-01-big.jpg lub fomag-2-small

    Zdjęć ze złą nazwą nie odrzucałem. Po prostu miałem więcej roboty
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  6. #46

    Domyślnie

    Chyba pomroczną jasność miałem, bo czytałem regulamin dwa razy i tego zapisu nie widziałem
    Muszę zresztą przyznać, nie żeby to był jakiś przytyk do nowego "szefa", ale strasznie zamotany ten regulamin, ciężko się go czyta, a ja jestem prostak, wolę jak jest napisane krótko i treściwie, jak chłop krowie na miedzy gadał
    Sorki, ze dołożyłem Ci dodatkowej pracy.
    FX/DX/CX/www

  7. #47

    Domyślnie

    Poziom jest bardzo wysoki, zdjęcia są przepiękne, a jednak człowiek słyszy "konkurs" i śle swoje mimo, że i tak wie, że nawet nie dorównuje

  8. #48

    Domyślnie

    Ech, a ja zmieniłem nazwy plików, a załączyłem w mailu nie te co trzeba
    Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gryson Zobacz posta
    Chyba pomroczną jasność miałem, bo czytałem regulamin dwa razy i tego zapisu nie widziałem
    Muszę zresztą przyznać, nie żeby to był jakiś przytyk do nowego "szefa", ale strasznie zamotany ten regulamin, ciężko się go czyta, a ja jestem prostak, wolę jak jest napisane krótko i treściwie, jak chłop krowie na miedzy gadał
    Sorki, ze dołożyłem Ci dodatkowej pracy.
    Od kilku lat wysylam zdjecia na kalendarz, zreszta jak masz kalendarze to wisialo u Ciebie moje zdjecie, zawsze byly takie nazwy
    No w tamtym roku to jakos dzwnie bylo z tym czarno bialym i tam chyba bez nazw bylo...

  10. #50

    Domyślnie

    W zeszłym roku to nie było zgłoszeń i samego głosowania z tego co pamiętam...
    Z5; N17-28; Vil85; N80-200; Lampy; Statywy; Torby; Plecaki itd.itp

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •