Close

Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 109
  1. #91

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    1. Zabawa ogloszona 26.10, ja dostalem maila o zbiorce zdjec 1.11 (i to po moim upomnieniu sie o niego). Dlaczego?
    Nie marudz, ciesz sie, ze w ogole dostales, bo ja nie
    Teraz ide zaglosowac.
    Nooo!

    Co to za pomysl, zeby glosowac na 4 zdjecia? Nie przypominam sobie, zeby rok mial 4 miesiace... Albo glosujemy na 12 albo do pupy z takim glosowaniem.
    A tu akurat mialem takie samo przemyslenie

  2. #92

    Domyślnie

    Dla mnie też jest dziwnym głosowanie tylko na 4, kiedy zdjęć w kalendarzu ma być 12, to albo powinno się głosować na 1sz. (co byłoby całkiem bez sensu), albo na 12, być może jedynie głos na 4 spowoduje większe przesianie zdjęć co będzie łatwiejsze dla GTK i sprawi że nie będzie dogrywki (tak sobie kombinuję )
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  3. #93

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Organizacja to byl jakis smutny zart
    Masz prawo do własnych osądów, przynajmniej w tym kraju

    Nie sądziłem, że uda się bez zgrzytów, jednak albo nie byłoby w cale kalendarza, albo jest jak jest i uważam, że będzie godzien powieszenia na ścianę.

    1. Zabawa ogloszona 26.10, ja dostalem maila o zbiorce zdjec 1.11 (i to po moim upomnieniu sie o niego). Dlaczego?
    Nie odpowiadam za Twoją skrzynkę email, może wpadło do folderu spam albo zatrzymało się na serwerach cenzorów. Nie mam pojęcia. Był banerek na głównej, były wątki w 'sprawy naszego forum' - zachęcam do zaglądania tu częściej.

    2. Nie dostalem zadnego potwierdzenia czy zdjecia doszly. Ktos te zdjecia przeciez odbieral, co za problem napisac - 'doszly, dzieki', albo chociaz 'spadaj dziadzie na drzewo z tymi szajsami!'
    U nas emaile działaja, więc jak nie było zwrotki to znaczy, że doszły. Masz rację, jeśli jeszcze będziemy używać emaila do zgłaszania to w przyszłości będziemy potwierdzać dotarcie zdjęć, to dobry pomysł i zwyczaj.


    3. Nie dostalem zadnego potwierdzenia (a na takowe liczylem jako autor zdjec) czy przeszly selekcje czy nie (nie licze odpowiedzi Jacka na moje pytanie w tym watku bo najwyrazniej pomylil sie piszac 'przeszly', moze mial na mysli, ze doszly). Tlumaczenie sie, ze bylo za duzo roboty i dlatego nie zostaly takie potwierdzenia wyslane, do mnie nie trafia. Skoro zdjec bylo <280 sztuk (co przy 3 zdjeciach daje ~93 autorow) to nie jest wielki problem, zeby wyslac potwierdzenie, ze nie przeszlo bo cos tam, wystarczy jedno zdanie (to, ze przeszlo bylo widac w odpowiednim watku).
    Nie ma ich na liście do głosowania = nie przeszły.


    Nastepnym razem albo zacznijcie wczesniej zbiorke
    Zdecydowanie tak trzeba zrobić i zacząć zabawę we wrześniu! Przypomnijcie mi koniecznie

    i/lub rozszerzcie GTK o kilka dodatkowych osob
    To prawda, bardzo chętnie, ale nie było tłumów chętnych także pewnie z powodu braku czasu...


    albo nie zabierajcie sie za cos, czego nie jestescie w stanie ogarnac w 100%
    To czy nei ogarniamy można będzie stwierdzić jak kalendarz będzie klapą.


    EDIT: Co to za pomysl, zeby glosowac na 4 zdjecia? Nie przypominam sobie, zeby rok mial 4 miesiace... Albo glosujemy na 12 albo do pupy z takim glosowaniem.
    Hmm.. bo tak. Miało byc 1 głos na 1 zdjęcie, ale jakby ktoś miał problemy z decyzją to dlatego 4. 12 to za dużo klikania i jakby ktoś dawał punkty tylko na np. 4 zdjecia a inny na 12 to byłaby większa dysproporcja w punktacji.
    Na końcu wszystko będzie dobrze... a jak nie jest dobrze, to znaczy, że to nie koniec!

    Proszę przeczytaj Regulamin.
    Polityka Prywatności forum
    Informacje dot. reklamy na forum

  4. #94

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    EDIT: Co to za pomysl, zeby glosowac na 4 zdjecia? Nie przypominam sobie, zeby rok mial 4 miesiace... Albo glosujemy na 12 albo do pupy z takim glosowaniem.

    A nie słyszałeś o kalendarzu kwartalnym?
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + T 17-35, N 24-70/2.8, N 28/1.8G, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  5. #95

    Domyślnie

    Też mam podobne zastrzeżenia co Shaolin... Brak potwierdzenia był dość niepokojący, zwłaszcza z połączeniem dużego opóźnienia w publikacji zdjęć. Do tego jedno zdjęcie nie przeszło selekcji (o czym niżej) o czym dowiedziałem się po terminie nadsyłania, więc nie mogłem podesłać już nic innego w zamian (wysłałem 2 foty, więc mogłem jeszcze coś dodać). Słabo...

    Do tego ta selekcja przez GTK - chyba nie do końca zrozumiałem idee tego. Myślałem, że to po prostu sito w kwestii czysto technicznej (nadawania się do druku, proporcji etc), ale jak dowiedziałem się od jednego z modów moje foto (HD w 3D, z gościem wyłażącym z tv) nie przeszło, bo było zbyt digartowe - sorry, ale nie widziałem nigdzie w regulaminie zastrzeżenia, że może być tylko PURE PHOTOGRAPHY. Miał być kalendarz użytkowników, miało być głosowanie użytkowników - z tego co pamiętam moje zdjęcie cieszyło się powodzeniem na forum i wielu osobom się spodobało (nie było w dziale fotomontaż/grafika etc). Jeśli rzeczywiście byłoby zbyt digartowe do kalendarza to chyba głosujący mogą o tym sami zdecydować?

  6. #96

    Domyślnie

    Odnośnie potwierdzeń. Jeżeli nie było maila zwrotnego w postaci "daemon delivery" to znaczy że mail doszedł. To chyba oczywiste.
    Odnośnie selekcji. GTK zawsze robiło selekcję. Jakoś nigdy nie było z tym problemu. Sam nie raz wysyłałem zdjęcia w poprzednich latach i nie dochodziły do głosowania a spełniały wymogi regulaminowe. Jakoś nigdy nie było z tym problemu. Doszło ok 250 zdjęć. Mogliśmy podzielić na kilka głosowań wszystkie zdjęcia powiedzmy na 6 grup z których 2 zdjęcia byłby zwycięskie. No i jak podzielić na te 6 grup? Według kolejności zgłoszeń? Zaraz byłyby pretensje że jedna grupa była bardzo mocna a druga bardzo słaba i do kalendarza weszły słabe zdjęcia. Zestawić słabe zdjęcia z dobrymi? Też źle bo pewnie pojawiłby się głosy że GTK ustawiło grupy pod siebie. Wrzucić wszystko do jednego wora i głosować na 12 zdjęć? Też nie bardzo bo ciężko wybrać z 250ciu zdjęć wyświetlonych na raz. Przewinąć ankietę to też zeszłoby chwilę. Dlatego była selekcja. Kategorii też nie było z czego wydzielić. Większość to były krajobrazy, później makro. Architektury i portretów było raptem kilka.

    S4INT mogłeś wysłać 3 zdjęcia a wysłałeś 2. Było wysłać 3. Miałbyś większe szanse.
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  7. #97
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fomag Zobacz posta
    Masz prawo do własnych osądów, przynajmniej w tym kraju
    Jarek prosze Cie... Szukasz pracy w Familiadzie?

    Cytat Zamieszczone przez fomag Zobacz posta
    Nie sądziłem, że uda się bez zgrzytów, jednak albo nie byłoby w cale kalendarza, albo jest jak jest i uważam, że będzie godzien powieszenia na ścianę.
    Tu nie chodzi o zgrzyt tylko o kilka prostych odpowiedzi na proste pytania. Jak widac, nie jestem sam...

    Cytat Zamieszczone przez fomag Zobacz posta
    Nie odpowiadam za Twoją skrzynkę email, może wpadło do folderu spam albo zatrzymało się na serwerach cenzorów. Nie mam pojęcia. Był banerek na głównej, były wątki w 'sprawy naszego forum' - zachęcam do zaglądania tu częściej.
    Domyslam sie, ze jestem czesciej w tym dziale (i na forum w ogole) od Ciebie Maile o PW dostaje od razu, wiec nie zwalalbym winy na moja skrzynke (ani na cenzorow... ). Przyznaj sie, ze nie wiesz dlaczego nie dostalem maila i tyle

    Cytat Zamieszczone przez fomag Zobacz posta
    Masz rację, jeśli jeszcze będziemy używać emaila do zgłaszania to w przyszłości będziemy potwierdzać dotarcie zdjęć, to dobry pomysł i zwyczaj.
    Oby.

    Cytat Zamieszczone przez fomag Zobacz posta
    Nie ma ich na liście do głosowania = nie przeszły.
    Tyle to wiem bez Twojej pomocy ale wlasnie nie w tym problem... problem w braku jakiejkolwiek informacji dlaczego nie, nikt nie oczekuje wypracowan, jedno, dwa zdania i styka.

    Cytat Zamieszczone przez fomag Zobacz posta
    To prawda, bardzo chętnie, ale nie było tłumów chętnych także pewnie z powodu braku czasu...
    A pytales? Bo nie zauwazylem.

    Cytat Zamieszczone przez fomag Zobacz posta
    To czy nei ogarniamy można będzie stwierdzić jak kalendarz będzie klapą.
    Kalendarz bedzie sukcesem, zawsze byl, tylko organizacyjnie trzeba poprawic kilka rzeczy. Wiem ze to Twoj pierwszy raz ale bez przesady... to bylo przejecie, a nie budowanie czegos od nowa.

    Cytat Zamieszczone przez fomag Zobacz posta
    Hmm.. bo tak. Miało byc 1 głos na 1 zdjęcie, ale jakby ktoś miał problemy z decyzją to dlatego 4. 12 to za dużo klikania i jakby ktoś dawał punkty tylko na np. 4 zdjecia a inny na 12 to byłaby większa dysproporcja w punktacji.
    Slaby pomysl, skoro mam 12 miesiecy to chce miec 12 zdjec wybranych przeze mnie (jak sie uda ), a nie 4, ktore chcialem i 8 ktorych nie chcialem bo reszta tak zadecydowala...

    Cytat Zamieszczone przez TOP67
    A nie słyszałeś o kalendarzu kwartalnym?
    Cicho

    Ale dobra, tu zakonczmy bo faktycznie bedzie zgrzyt i sie zrobi slaba atmosfera.

    Mam nadzieje, ze w przyszlym roku bedzie lepiej, czego sobie i Tobie Jarku i nam wszystkim zycze...
    Ostatnio edytowane przez shaolin ; 11-11-2013 o 12:19

  8. #98

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta

    Ale dobra, tu zakonczmy bo faktycznie bedzie zgrzyt i sie zrobi slaba atmosfera.
    Nie marudź tylko wyciągaj jakieś sake
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  9. #99
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Taaa, a potem Ciebie spod stolu bede wyciagal... spadaj poza tym tu jest baijiu, a nie sake

  10. #100

    Domyślnie

    Obojętne. Ważny jest efekt końcowy

    Jakby co mogę spać pod stołem
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •