Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie [F1_2013] 16. GP Indii

    Witam.

    Zbliża się 2013 FORMULA 1 AIRTEL INDIAN GRAND PRIX na torze Buddh International Circuit. Obiekt będzie gościł F1 po raz trzeci. Po wyścigu poznamy nowego/starego MŚ, niestety.

    Rzut oka na układ:



    Widok z satelity:



    Dane techniczne:

    Długość toru: 5137 m
    Ilość okrążeń: 60
    Dystans wyścigu: 307 294 km
    Pierwsze Grand Prix: 2011

    Strefa DRS to ZUO:

    Jak widać na diagramie będą dwie strefy. Każda z nich będzie posiadać swój punkt pomiaru.


    Pierwszy zwycięzca:

    2011 - Sebastian Vettel (Red Bull RB7/Renault RS27 2.4 V8 ) 1:30'35,002 hrs. 203,513 km/h.

    Ostatni zwycięzca:

    2012 - Sebastian Vettel (Red Bull RB8/Renault RS27 2.4 V8 ) 1:31'10,774 hrs. 202,184 km/h.

    Rekord Pole Position:

    2011 - Sebastian Vettel (Red Bull RB7/Renault RS27 2.4 V8 ) 1'24,178 min. 219,178 km/h.

    Rekord toru:

    2011 - Sebastian Vettel (Red Bull RB7/Renault RS27 2.4 V8 ) 1'27,249 min. 211,463 km/h.


    Harmonogram:

    Piątek, 25 października 2013r:

    1 trening: 06:30 - 08:00
    2 trening: 10:30 - 12:00

    Sobota, 26 października 2013r:

    3 trening: 07:30 - 08:30
    Kwalifikacje: 10:30

    Niedziela, 27 października 2013r:

    Wyścig: 10:30


    Live timing dostępny jak zwykle tutaj a streamy do wyszperania w necie, m.in. na stronach: http://www.viponlinesports.eu/, http://www.drhtv.com.pl/index.html, http://www.hqtv.biz/.

    Wyniki zeszłorocznego wyścigu:



    Kalendarz postępujący:

    1. GP Australii: 1. Raikkonen, 2. Alonso, 3. Vettel,
    2. GP Malezji: 1. Vettel, 2. Webber, 3. Hamilton,
    3. GP Chin: 1. Alonso, 2. Raikkonen, 3. Hamilton
    4. GP Bahrajnu: 1. Vettel, 2. Raikkonen, 3. Grosjean,
    5. GP Hiszpanii: 1. Alonso, 2. Raikkonen, 3. Massa,
    6. GP Monaco: 1. Rosberg, 2. Vettel, 3. Webber,
    7. GP Kanady: 1. Vettel, 2. Alonso, 3. Hamilton,
    8. GP Wielkiej Brytanii: 1. Rosberg, 2. Webber, 3. Alonso,
    9. GP Niemiec: 1. Vettel, 2. Raikkonen, 3. Grosjean,
    10. GP Węgier: 1. Hamilton, 2. Raikkonen, 3. Vettel,
    11. GP Belgii: 1. Vettel, 2. Alonso, 3. Hamilton,
    12. GP Włoch: 1. Vettel, 2.Alonso, 3. Webber,
    13. GP Singapuru: 1. Vettel, 2.Alonso, 3. Raikkonen,
    14. GP Korei: 1. Vettel, 2. Raikkonen, 3. Grosjean,
    15. GP Japonii: 1. Vettel, 2. Webber, 3. Grosjean,
    16. GP Indii: 1. ..., 2. ..., 3. ...,

    Punktacja przed wyścigiem:

    1. Vettel - 297;
    2. Alonso - 207;
    3. Raikkonen - 177;
    4. Hamilton - 161;
    5. Webber - 148;


    Zapraszam.
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  2. #2

    Domyślnie

    Wyniki pierwszego treningu:

    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  3. #3

    Domyślnie

    Bida z nyndzą. Ciekawe czy krowy wyjdą na tor
    Nikon Fx

  4. #4

    Domyślnie

    Nyndza z bidą, czyli wyniki drugiego treningu:

    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  5. #5

    Domyślnie

    To już przestaje być śmieszne. Wieje nudą. Co to za emocje, pasjonować się kto zajmie 2, 3, 4 i dalsze miejsca, bo 1 zajęte w przedbiegu. Nuda Panie, nuda ...
    Robert wracaj do F1
    Coś tam, coś tam .... i jeszcze troszkę ....

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pyra001 Zobacz posta
    To już przestaje być śmieszne. Wieje nudą. Co to za emocje, pasjonować się kto zajmie 2, 3, 4 i dalsze miejsca, bo 1 zajęte w przedbiegu. Nuda Panie, nuda ...
    Ja będę się rajcował dwoma wyścigami V8 Supercars w ten weekend na torze Surfers Paradise. Zapewne wygra Whincup z RedBula bo koleś naprawdę jest dobry, a i zespół zna się na rzeczy, chociaż jak to w V8 nic nie jest pewne.

    Cytat Zamieszczone przez Pyra001
    Robert wracaj do F1
    Robert ani mi się waż! WRC czeka.
    Ostatnio edytowane przez adolfik9501 ; 25-10-2013 o 21:59
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  7. #7

    Domyślnie

    Wyniki trzeciego treningu:

    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  8. #8

    Domyślnie

    Wyniki kwalifikacji:

    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  9. #9

    Domyślnie

    No i mamy po sezonie można powiedzieć. Dominator "odleciał", a reszta ma swoje Mistrzostwa. Jeszcze niedawno tu pękła opona, tam pękła opona - coś się działo a tu znowu nuda. Wygranie wyścigu przez Palca jest tak pewne jak stolec z rana... Najlepsza w dzisiejszym w GP była jak zwykle miła i przyjemna rozmowa radiowa w Lotusie podczas gdy Kimi blokował Romana. Inżynier do Kimiego:
    - Kimi zjedź ku..a z drogi!
    A Kimi na to:
    - Ku..a nie krzycz!

    Odnośnie przyszłego sezonu, były plany radykalnych cięć w aerodynamice, ale im bliżej końca tego sezonu tym bardziej stanowisko odnośnie nowych przepisów zostało zmiękczone i z części ograniczeń się wycofano. Wygląda na to że ktoś pisze własny scenariusz odnośnie przepisów, a ma za sobą bardzo przekonujący argument którym jest Pan Benjamin Franklin na trzeszczącym zielonym papierku - i to nie jeden... Ciekawe... na początku sezony wszyscy byli zgodni co do cięć a jak tylko zaczęło wszystko wracać do normy - czyli dominacja RBR, szybko zaczęto się z pomysłu wycofywać. Wygląda na to że czeka nas za rok powtórka z rozrywki.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 29-10-2013 o 12:40 Powód: łączenie wielokrotnego wpisu.
    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się. Zarobiony jestem.

  10. #10

    Domyślnie

    Chyba przerzucę się na wyścigi ślimaków, przynajmniej jakieś emocje będą
    Coś tam, coś tam .... i jeszcze troszkę ....

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •