Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 52
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    nie załamuj się że nikt nie komentuje. Oznacza to jedynie ze jest nijak - nic poza tym

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    nie załamuj się że nikt nie komentuje. Oznacza to jedynie ze jest nijak - nic poza tym
    Ja wiem co innego, ale nie będę Ci robił przykrości i pozostawię Cie z Twoimi fantazjami - dla pocieszenia

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Ja wiem co innego
    co wiesz?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    co wiesz?
    Zapraszam do konstruktywnego oceniania i krytykowania moich prac, i nie wdawania się w niepotrzebne dyskusje.

  6. #6

    Domyślnie

    fantazje - a to ciekawe. Rozumiem zatem ze to foty to mistrzostwo świata i zgarniasz takim czyms wszystkie nagrody z największych modowych konkursów ?
    To zwyczajne zdjęcia dziewczyny jakich tysiace w necie. Ani kadrowo, ani obróbkowo szczytu to nie sięga. Obrazek miły dla oka i szybko zapominany - tyle co mozna na ten temat napisac. Dziewcze ładne choc w czapie i rozczochrana mi nie podchodzi. Rozumiem ze jakieś blogerki czy szafiarki mogą sikac jak zobacza takie foty, ale tu jesteśmy na forum fotograficznym a nie w szafie

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    fantazje - a to ciekawe. Rozumiem zatem ze to foty to mistrzostwo świata i zgarniasz takim czyms wszystkie nagrody z największych modowych konkursów ?
    To zwyczajne zdjęcia dziewczyny jakich tysiace w necie. Ani kadrowo, ani obróbkowo szczytu to nie sięga. Obrazek miły dla oka i szybko zapominany - tyle co mozna na ten temat napisac. Dziewcze ładne choc w czapie i rozczochrana mi nie podchodzi. Rozumiem ze jakieś blogerki czy szafiarki mogą sikac jak zobacza takie foty, ale tu jesteśmy na forum fotograficznym a nie w szafie
    Dzięki za opinie, w końcu na temat zdjęć! przyjęte do wiadomości. Swoją drogą nie zmuszam Cie do "sikania" pod moimi zdjęciami- możesz zawsze przestać mnie namolnie obserwować - albo napisać coś kreatywnego, względem technicznym na temat zdjęć, jeżeli sam dajesz mi do zrozumienia że to forum fotograficzne ... a najlepiej jeśli chcesz gdziekolwiek sikać, to leć pod inne zdjęcia, ale chciałbym Ci grzecznie przypomnieć że od tego są pisuary, ewentualnie pampersy - jak ktoś ma taką potrzebę.

    Tak jak wcześniej pisałeś, wstawiłem zdjęcia do odpowiedniego działu, usunąłem niepotrzebne, zapoznając się z regulaminem. Mam nadzieje że już Cie nie będzie to aż tak drażniło, dlatego również bym Cie prosił o zostawienie już osobistych przepychanek i jeżeli masz coś napisać to pisz śmiało, tylko żeby to było właśnie na temat zdjęć.
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 23-10-2013 o 11:55

  8. #8

    Domyślnie

    mi tam zdjęcia się podobają i to bardzo! Szczególnie nr 1. Dobra robota!
    Może gdyby te zdjęcia wstawił użytkownik z N-tys postów to by się spodobało reszcie...
    Ostatnio edytowane przez artman ; 23-10-2013 o 11:54

  9. #9

    Domyślnie

    Kreatywnie na temat zdjęć -
    świetna dziewczyna i świetny makijaż.

    Kadry niestety średnie, za dużo przestrzeni nic nie wnoszącej do tematu - może jakby to miał być edytorial i po obu stronach miałby się znajdować tekst miałoby to jakieś uzasadnienie - tak to jest tylko negatywna przestrzeń. A raczej brak wykorzystania potencjału dziewczyny - krok do przodu i zajmowałaby w kadrze tyle miejsca ile powinna.

    Kolejna sprawa to szczegóły - w odbiciu na jedynce jest jakiś gość a dwójka leci w prawo.

    Zdjęcia ok, lubię jasne czyste portrety ale stock słusznie zauważył, że przy tryliardzie takich samych nie zapamiętam ich długo (no może dzięki makijażowi na jedynce, to mi na dłużej zostanie).

  10. #10

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •