Witam!
Ciekaw jestem zwierzen tych wszystkich klubowiczow, ktorzy nie wywoluja na codzien NEF-ow i nie grzebia przy kazdym zdjeciu recznie: jakich trybow Picture Control uzywacie dla uzyskiwania jpg-ow w puszce, ktore polecacie i w jakich sytuacjach.
Standardowe SD(domyslne) a moze NL, VI ... ?
Moze macie doswiadczenia albo testy z poprawkami roznych ustawien parametrow Picture Control albo macie po prostu swoje ulubione, tak jak Ken Rockwell swoje U1 i U2 ?
Pozdrawiam! Legal
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami