Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Niesamowite jest a7cR, sensor 61 mpix w tak małym body, z możliwościami cropowania to coś do podróży. Szkoda że nie mam luźnych 3k USD

    Policzyli, że trójca nowych zoomów f2.8 (16-35, 24-70 i 70-200) jest prawie 760 gram lżejsza od starszych wersji.

  3. #3

    Domyślnie

    W końcu w realu będzie realizowana deklaracja,że do bezluster będzie mniejsze i lżejsze

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robcio.m Zobacz posta
    Nie wiem czy od samych aparatów nowa wersja szerokokątnego zooma nie jest ciekawsza, a warto odnotować to jak na parametry lekka konstrukcja wyszła.
    No tak, lepszy optycznie pod chyba każdym względem, mniejszy, lżejszy, z lepszym AFem. Ale akurat pierwszej wersji nic nie dolegało (w przeciwieństwie do pozostałych 2 ze świętej trójcy czyli 70-200 i 24-70). Teraz to nawet może być łakomy kąsek, jeśli zaczną się jakieś wyprzedaże, promocje.

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    Niesamowite jest a7cR, sensor 61 mpix w tak małym body, z możliwościami cropowania to coś do podróży...
    Mnie akurat pozytywnie zaskoczył A7c II. Ten aparat widać, że dojrzał w porównaniu do pierwszej wersji. W sumie pod kilkoma względami nawet prześciga A7IV. A największe bolączki, jak np. tragiczny wizjer, zostały poprawione. W dodatku tańszy. A7CR chyba czeka ta sama droga, tzn. mama taką nadzieję, co klasyczne C. Na razie tańszy i świetna rozdzielczość, jednak pod każdym względem poza rozmiarami, wagą i samą matrycą gorszy od A7RV. Czasami boleśnie gorszy. Chyba trzeba poczekać na CRII Choć portfel może tego nie wytrzymać

    Zbiorcze omówienie wszystkich trzech premier:

    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 29-08-2023 o 21:37

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28
  2. [ Portret ] ost. z serii
    By rafael in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 03-04-2008, 21:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •