Close

Strona 1333 z 1914 PierwszyPierwszy ... 333833123312831323133113321333133413351343138314331833 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13 321 do 13 330 z 19131
  1. #13321

    Domyślnie

    Normalna firma nie testuje nowych rozwiązań na topowych modelach. [Fuji z X-Pro1]

    Przypomina mi się że funkcje takie jak: automatyki (czasu, programowa, pomiar matrycowy, AF) do modeli profesjonalnych były wprowadzane po uprzednim przetestowaniu w modelach niższych.

    Mam nadzieję ze ten obiektyw f/0,9 jest tylko po to żeby o Nikonie gadali i nie jest zapowiedzią linii kloców.
    Liczę na dobre obiektywy stałoogniskowe mniejsze od Sigm Art -mogą być nieco ciemniejsze.
    Ostatnio edytowane przez capo-di_tutti-capi ; 14-08-2018 o 18:05

  2. #13322

    Domyślnie

    Przydałaby się linia szkieł np. 1.8 o dobrej jakości i niewielkim rozmiarze.

    A tak nie w temacie: tylko u mnie Chrome przestał poprawnie wyświetlać kolory?

  3. #13323

    Domyślnie

    ...no i lepsze od Batis 25 i 85mm.
    18mm jest w porządku.

  4. #13324
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel92 Zobacz posta
    Nikon wypuści, i to moim zdaniem nawet szybko, bezusterkowego zastępcę D5 (czy D6). Jeżeli konkurencja ML daje rade robić 20FPS, to musisz zareagować., a obawiam się ze lustrzanka tych 20-tu FPS nie zrobi.
    Nie zrobi 20 fps, no chyba, że z zablokowanym u góry lustrem lub w trybie LV.
    Nie zapominajmy, że LV to w praktyce bezlusterkowiec bez wizjera, tylko z LCD. Więc da się w lustrzance pracującej w LV wrzucić to, co teraz się mówi o bezlustrach.
    Fakt, że focić 400/2.8 patrząc na LCD to masakra. W słońcu na LCD nic nie widać.

    Co do następcy D5 dla profi to .. co ze szklarnią? Superterle na przejściówce będą śmigać na bezlustrze tak jak na lustrzance? Nie wiemy. Bo bezlustrzo z 20 fps bez odpowiedniej optyki nie jest nikomu potrzebne.
    Cytat Zamieszczone przez capo-di_tutti-capi Zobacz posta
    Normalna firma nie testuje nowych rozwiązań na topowych modelach.
    Zależy. Na jakim modelu mają testować załóżmy 15 fps? Mogą tylko na flagowcu w rodzaju D5.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 14-08-2018 o 18:52

  5. #13325

    Domyślnie

    Chyba wszyscy trzymamy kciuki i czekamy na premierę
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  6. #13326

  7. #13327

    Domyślnie

    ja lubię dłużej czekać, to poczekam na canona...

  8. #13328
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Borat1979 Zobacz posta
    Dbaniem o klienta nazywasz to żeby dać klientowi w kolejnym aparacie najmniej jak tylko można i zgarnąć kasę? Szczególnie Canon jest w tym mistrzem daje 4K w 5D ale z takim cropem, że do niczego sensownego się to nie nadaje. W sprzęcie amatorskim to już w ogóle klepie to samo z nowym numerkiem od 10 lat. To jednak wolę producenta, który o mnie nie dba ale jak kupię nowe body to nie dostanę tego samego z nowym numeremkiem.
    Ale takiej firmy jeszcze nie ma i nie będzie, nikt nie jest zainteresowany walką na rynku i dlatego nigdy takiej walki nie było między canonem i nikonem, nie będzie też teraz z sony, każda z firm będzie wrzucać sprzęt taki żeby nie robić rewolucji i nie "psuć" to co już jest na rynku w rękach swoich klientów.
    Obstawiam że każda z firm czyli canon, sony i nikon będzie miała coś lepszego i coś gorszego w specyfikacji, po to żeby klient kalkulował co mu się bardziej przyda, decydująca oczywiście może być też szklarnia, żadna firma nie wrzuci modelu, który skosi na rynku konkurenta.

  9. #13329

    Domyślnie

    Rany...
    Ma tu być przecież merytorycznie, a Wy standardowo generujecie pianę jak z nieszczelnej gaśnicy. White noise...
    (Jacek, jak tam postępy w algorytmie wydzielającym merytorykę?)
    Dobra, odniosę się konkretnie - jeśli ktoś skosi zaj/ebistym modelem, to tylko na miesiąc, może trzy. Potem się wyrówna. A Wy dalej będziecie pisać, że 1.8 to 1.8 ale 1.8 to nie 1.8.

    Tymczasem minęło 666 strzałów znikąd i oklasków dla firmy Sony ciąg dalszy.

    Na wczorajszy mail do supportu zero odpowiedzi. Czyli adres customersupport.pl@eu.sony.com wygląda na ichniejszy Berdyczów.
    Spróbowałem po raz enty zarejestrować Planara do tej "promocji". Pojawił się nowy komunikat - "strona nie jest bezpieczna", czy jakoś tak. Użyłem innej przeglądarki - to samo. Kliknąłem dalej - a co mi tam? - pojawił się formularz. Jednak data 24.04.2018 wciąż mnie "nie upoważniała do", zmieniłem na 04.05.2018, bo wcześniej działała - też źle, zmieniłem na 24.05.2018 - to samo, zmieniłem, nie mając już nadziei, na 31.07.2018 - alleluja - przeszło dalej.
    Po dłuższym czasie - naprawdę długim jak jakiekolwiek standardy (nie zapisałem, ale dobre kilkadziesiąt minut) - przyszedł mail potwierdzający złożenie wniosku o cash back - alleluja!
    Co dalej, czas pokaże, bo przecież podałem datę niezgodną z rzeczywistą datą zakupu, a w tym mailu potwierdzającym jest link do sprawdzenia statusu zgłoszenia, który prowadzi po prostu do mojego konta (mysony) z listą zarejestrowanych produktów.

    Zaprawdę, jestem pod coraz większym wrażeniem.
    Napięcie rośnie.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  10. #13330

    Domyślnie

    Obstawiam, że nie wypłaca, coś wymyślą,
    ale jest ciekawie.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Interesująca sonda na Nikon rumors. Dotyczy zakupu nowego Nikona przez użytkowników różnych systemów
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

Strona 1333 z 1914 PierwszyPierwszy ... 333833123312831323133113321333133413351343138314331833 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •