Close

Strona 102 z 1914 PierwszyPierwszy ... 252921001011021031041121522026021102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 011 do 1 020 z 19131
  1. #1011
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Stabilizacja bedzie dzialac z manualami (i kazdym innym szklem), a sama stablizacja jest produkcji Sony i Olek nie maczal w tym paluchow, tak twierdza ludzie z Sony (wywiad na digitalcamera.jp ).

  2. #1012

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Stabilizacja bedzie dzialac z manualami (i kazdym innym szklem), a sama stablizacja jest produkcji Sony i Olek nie maczal w tym paluchow, tak twierdza ludzie z Sony (wywiad na digitalcamera.jp ).
    Och, oni tak muszą mówić. Olympus jako jedyny produuje stabilizację 5-osiową, potem komunikat o współpracy oly-sony, a po roku pojawia się 5-osiowa stabilizacja matrycy w sony, z którą oly oczywiście nie miał nic wspólnego. Really? Ludzie w olym też pewnie mówią że sony nie miał nic wspólnego z ich wizjerami EVF.
    Świat jest pełen niezwykle ostrych, technicznie doskonałych lecz gówno wartych zdjęć
    D750+M50

  3. #1013

    Domyślnie

    Grunt że idą do przodu, nie przeszkadza mi że 'konkurencja' robi coś równie dobrze póki system w którym siedzę się sam rozwija

    Swoją drogą większy bagnet nie był by specjalnym problemem jak by zrobili malutkie przejściówki na mniejszą średnicę. Z przejściem z A na E sobie poradzili i na E da się założyć wszystkie obiektywy które sony/minolta wcześniej zrobiły w tym mając AF na wszystkich które go miały. Chyba nie wszystkie firmy tak mają;]

  4. #1014

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    No jak na złość nie mam żadnego szkła :P Wczoraj sprzedałem ostatniego Noktona 35/1.2 Ale w przyszłym tygodniu przyjadą chińskie noctiluxy więc będzie zabawa :P
    A czemu pozbyłes sie noktona? Wydawało mi sie ze go kiedyś chwaliles? Ja sie właśnie do niego przymierzam do pracy z a7(s) - jeszcze nie wiem, który model wybiorę- wiec każda opinia miłe widziana
    Mamiya + Sony

  5. #1015

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kh29228 Zobacz posta
    A czemu pozbyłes sie noktona? Wydawało mi sie ze go kiedyś chwaliles? Ja sie właśnie do niego przymierzam do pracy z a7(s) - jeszcze nie wiem, który model wybiorę- wiec każda opinia miłe widziana
    Nie pozbyłem się, tylko sprzedałem, miałem dwa na stanie i nie ostał się żaden :P Oczywiście jak tylko przyjadą z następnej produkcji to jeden zostawiam dla siebie, bo to genialne szkło.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  6. #1016

    Domyślnie

    Przyjechały "Chińczyki" Pogoda dziś wyjątkowo podła, ale kilka choćby fotek OKD trzeba było zrobić


    crop
    http://www.kubacichocki.pl/test/mitakon50/mit01crop.jpg



    Taki pobieżny pierwszy rzut oka:
    - przysłona na szczęście chodzi z oporem (jest bezstopniowa)
    - jakość wykonania na szczęście lepsza niż wynikało to ze zdjęć
    - aberracje na szczęście nie tak straszne, jak by się można było spodziewać przy takiej jasności
    - ostrość odrobinę lepsza niż Noctilux f1
    - bokeh odrobinę mniej magiczny niż Noctilux f1

    Za tę kasę - rewelacja IMO (ok. 3000 netto PLN).
    Ostatnio edytowane przez Cichy ; 25-11-2014 o 16:26
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  7. #1017

    Domyślnie

    Nieostrości są moim zdaniem bardzo ładne, takie spokojne, nie odwracające uwagi od tego, co ostre - czyli tak, jak być powinno.
    Ciekawe, jak sobie radzi z powtarzającym się nieostrym wzorem, np. siatką ogrodzeniową? Niektóre obiektywy potrafią być koszmarne w takim teście.

  8. #1018

    Domyślnie

    No i ciekawe jak poradzi sobie ze słońcem i kolorami, bo dzisiaj to wyciągałem je właściwie z niczego :P
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  9. #1019

    Domyślnie

    Jak wyglądają zdjęcia dalszych planów (20m+) ?

  10. #1020

    Domyślnie

    W sensie ostre czy w bokehu ?
    O obiektywach wiem prawie wszystko

Strona 102 z 1914 PierwszyPierwszy ... 252921001011021031041121522026021102 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •