Close

Strona 577 z 1914 PierwszyPierwszy ... 7747752756757557657757857958762767710771577 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 761 do 5 770 z 19131
  1. #5761

  2. #5762

    Domyślnie

    a ja głupi sprzedałem, i chyba kupie ponownie takiego planara
    “When you photograph people in color, you photograph their clothes. But when you photograph people in black and white, you photograph their souls” Ted Grant

  3. #5763
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 894

    Domyślnie

    Muszę poszukać tez chyba

  4. #5764

    Domyślnie

    znaczy zaraz będzie jakiś na allegro po 1500.
    powiem tak, z a7r te szkło ma moc.

  5. #5765

    Domyślnie

    taki kwiatek znalazłem na gumnie , f1.4 lub f2

    Ostatnio edytowane przez nordwind ; 03-07-2016 o 00:46

  6. #5766

  7. #5767

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nordwind Zobacz posta
    taki kwiatek znalazłem na gumnie , f1.4 lub f2
    To o czym mówiłem odnośnie listków - na pewno nie f1,4 bo 6listkową przysłonę widać w tle
    Choć z drugiej strony można stwierdzić czy pełna dziura czy domykane bez styków i przeniesienia elektroniki
    A7III + CV15/4.5v3 + CV21/3.5 + FE24-70/4 + FE35/1.8 + Batis 85/1.8 + STF100/2.8G + 70-300G

  8. #5768

    Domyślnie

    Masz rację 1 na f2, 2 na f1.4. Przy pełnym otworze listków przysłony nie widać, nie ma więc znaczenia ile ich jest....
    Projektanci szkieł z lat 70/80 nie przykładali chyba dużej wagi do tego typu fotografii

    Ostatnio edytowane przez nordwind ; 03-07-2016 o 11:37

  9. #5769

    Domyślnie

    wyszedłem do ogródka i starałem się uzyskać sześciokątną przysłonę na f2, ale jakoś warunki nie pozwalają.
    albo planar za mocnej nie daje.
    crop100%
    widać coś tam w tle, ale strasznie kanciate to nie jest.
    widać też jaki ostry jest planar na f2.

    na tej fotce celowo zwiększyłem dwa razy clarity na zielonym aby wydobyć te sześciokąty, ale też za bardzo ich nie widać jak na zdjęciach powyżej.

  10. #5770

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cichy70 Zobacz posta
    a propo 50tek.
    w końcu dotarł do mnie kupiony w Japonii
    Planar 50mm f1.4 C/Y.
    jak nowy, po prostu jak ze sklepu.
    na foty się wybiorę to wrzucę i opiszę wrażenia, ale powiem tak.
    widzę, że się polubimy ponownie, bo używałem już kiedyś takiego Planara z Contaxem RTS II i też byłem zachwycony.
    Gratulacje - uwielbiam to szkło <3

    A jeszcze bardziej uwielbiam to, co wyczynia z nim Agatka Serge:
    http://www.agataserge.com

Strona 577 z 1914 PierwszyPierwszy ... 7747752756757557657757857958762767710771577 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •