Close

Strona 44 z 1914 PierwszyPierwszy ... 34424344454654941445441044 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 431 do 440 z 19131
  1. #431
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827
    Ostatnio edytowane przez shaolin ; 06-12-2013 o 17:20

  2. #432

    Domyślnie

    Hm trochę kwadraciasty bokeh ma ten FE55/1.8... I cebulkowaty:/ Ale poza tym świetny, nie wiedziałem że uszczelniany

  3. #433

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Brakuje mu tego czegoś, co lubię w swoim V40/1.4 - z dziką rozkoszą kupiłbym A7R choćby tylko pod to szkiełko.

  4. #434

    Domyślnie

    Kiepski egzemplarz tego Noktona mieli. Ostrość zupełnie jak w I a nie jak w II.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  5. #435

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Brakuje mu tego czegoś, co lubię w swoim V40/1.4 - z dziką rozkoszą kupiłbym A7R choćby tylko pod to szkiełko.

    mowisz o tym?
    http://www.kenrockwell.com/voigtland..._6086-1200.jpg

    mam na polce, kilka razy mi sie trafilo je podpiac, jak przeskakuje po zdjeciach z luxa i nagle wyskakuja koszmarki z tego V to az mnie odrzuca
    Road to Manila

  6. #436

    Domyślnie

    KoszMario.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  7. #437

    Domyślnie

    cale szczescie ze ten 40/1.4 nie jest kosztowny
    Ostatnio edytowane przez ranbir kapoor ; 06-12-2013 o 23:21
    Road to Manila

  8. #438

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ranbir kapoor Zobacz posta
    w dupkxsach sie po przewracalo
    KoszMariowi.
    Ostatnio edytowane przez wpkx ; 06-12-2013 o 23:36 Powód: Też umiem edytować.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  9. #439

  10. #440

    Domyślnie

    Nie łudźcie się, że Voitki 40 czy 50/1.4 będą odpowiednie do tych aparatów. Chyba, że do odbitek 10x15. Jeśli Summiluxy 35 i 50 ASPH poza centrum kadru wyglądają gorzej, niż źle, to cała reszta tanich zamienników będzie jeszcze gorsza. Martwi mnie fakt, że Sony póki co nie zapowiedziało żadnego fajnego szkła do tych A-siódemek...
    O obiektywach wiem prawie wszystko

Strona 44 z 1914 PierwszyPierwszy ... 34424344454654941445441044 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •