Chociaz to bardziej testy szkla niz puszki ale szklo dedykowane...
http://www.photographyblog.com/revie...1_8_za_review/
http://www.slrclub.com/bbs/vx2.php?id=slr_review&no=371
EDIT: Vojtek 35/1.2
http://www.slrclub.com/bbs/vx2.php?i...esc=asc&no=372
Szukaj





Skontaktuj się z nami