Witam.To moj pierwszy post na forum
Jak nie ten dzial to prosze laskawie o przeniesienie
Od paru lat posiadam sony a55 ale niestety pech chcial ze padl w zwiazku z tym przymierzam sie do nowej puszki niekoniecznie w systemie sony bo to co mam teraz mam mozliwosc odsprzedania.
I teraz prosba do osob majacych stycznasc z a77 i d7100 jak oceniacie te aparaty w ktory zainwestowac.
Pozdrawiam.
Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami