Zdjęcie sympatyczne - mam takie uczucie deja vu - jakbym już gdzieś je widział...![]()
Szukaj
Zdjęcie sympatyczne - mam takie uczucie deja vu - jakbym już gdzieś je widział...![]()
Jeszcze raz dzięki, fajnie że się podoba
Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB
Zmarszczki?
Jakie zmarszczki?
Bardzo fajne, ciepłe, a jednocześnie zimne zdjęcie.
Skontaktuj się z nami