Close

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 66

Wątek: Projekt Tyszka?

  1. #1

    Domyślnie Projekt Tyszka?

    http://www.tvnstyle.pl/programy/proj...szka,6260.html

    Ktoś jeszcze ogląda takie programy? Po top modelsach nie znudziło się... ?

  2. #2
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tvn
    To nie wszystko! Program „Projekt Tyszka” to niezwykła szansa, żeby uczyć się od mistrza. Marcin Tyszka potrafi zrobić dobre zdjęcie w każdych warunkach. Nie musi mieć do dyspozycji super sprzętu, pięknego studia i zjawiskowej modelki. Znany fotograf twierdzi, że wystarczy znać parę podstawowych zasad, przestrzegać kilku reguł i mieć... telefon komórkowy. Nieważne, czy dopiero zaczynasz, czy zrobiłeś już setki fotosów. Marcin podzieli się z widzami swoim doświadczeniem
    i przydatnymi wskazówkami.

    W kolejnych odcinkach spotka się z osobami, które mają kłopot ze zrobieniem różnego rodzaju zdjęć. Jak sfotografować mieszkanie, żeby korzystnie je sprzedać? Co zrobić, żeby wypaść atrakcyjnie podczas sesji fotograficznej, która ma być prezentem dla męża? Od tej pory już nikt nie przywiezie z wakacji nieostrej, prześwietlonej i źle wykadrowanej fotografii.


    Zostaje przy progzach kulinarnych...

  3. #3
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  4. #4

    Domyślnie

    "Od tej pory już nikt nie przywiezie z wakacji nieostrej, prześwietlonej i źle wykadrowanej fotografii."

    Chyba zainwestuję w telewizor.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    "Od tej pory już nikt nie przywiezie z wakacji nieostrej, prześwietlonej i źle wykadrowanej fotografii."

    Chyba zainwestuję w telewizor.
    Adam, na boga, ani mi się waż!
    Pursue happiness with diligence

  6. #6

    Domyślnie

    Pisząc "boga" z małej, przekonałeś mnie.
    Choć przyznam, że czasami przeglądam program TVP kultura i sporo ciekawostek znajduję. Taki, ku*wa kulturalny jestem.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  7. #7

    Domyślnie

    A propos, ktoś wie gdzie to można w sieci zobaczyć?
    Na stronie jest odnośnik do tvnPlayera ale tam tego nie widzę...

  8. #8
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Na szczescie nie mozna... bo nawet piraci tego nie zdjeli z tv

  9. #9

    Domyślnie

    ;P

    Właśnie się zastanawiałem jak to świadczy o programie... Czy wypas, że z wrażenia zapomnieli nagrywać, czy może z rumieńcem wstydu szybko kasowali z dysków ;>

  10. #10

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •