Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24
  1. #1

    Domyślnie Sandra Body Painting

    Mały set zdjęć z Sandrą. Więcej zdjęć na BLOGU, a mały backstage u Pauliny na BLOGU.

    1.

    2.

    3.

    4.
    Ostatnio edytowane przez jacek_wozniak ; 03-10-2013 o 09:59

  2. #2

    Domyślnie

    Dla mnie rewelka! Zwłaszcza 1 a jeśli chodzi o te z kolorkami to na blogu są fajniejsze
    12 14 28 35 85

  3. #3

    Domyślnie

    Przepraszam, ale 1 i 3 są po prostu [nie przeklinamy]

    Pozostałe 2 też niezłe. Nie lubię studio za bardzo, ale jak jest dobrze wykonane, z pomysłem i dobrym światłem, to jak najbardziej mi się podoba
    Ostatnio edytowane przez Rafał_Sz ; 23-10-2013 o 06:19 Powód: pis.
    Pozdrawiam/Best regards
    Sławomir Borysowski

  4. #4

    Domyślnie

    wspolczuje modelce .. ostatnia modelka ktora tak pomalowalismy zmywala farbe 3 dni
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    wspolczuje modelce .. ostatnia modelka ktora tak pomalowalismy zmywala farbe 3 dni
    kryolan produkuje preparat tłustawo-wazelinowazy do ścierania swoich farb.... który gówno daje, jak się modelka spieszy na pociąg ile z tym było roboty.... cały kosz wacików i ręczników papierowych ale zawieźliśmy ją w końcu do domu sami i się na spokojnie na twarzy doczyściła a w domu mówiła, że czymś do zmywania smaru samochodowego się wyczyściła i zeszło wszystko

  6. #6

    Domyślnie

    Jak dla mnie bomba.coś innego.

  7. #7

    Domyślnie

    O kurczę, świetny efekt. Brawa dla Twórcy bodyartu
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

  8. #8

    Domyślnie

    1i 2 bardzo fajne - natomiast mam (własny) problem - czyli wolałbym żeby dziewczyna osadzona była w jakiejś scenie

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    1i 2 bardzo fajne - natomiast mam (własny) problem - czyli wolałbym żeby dziewczyna osadzona była w jakiejś scenie
    następnym razem już się szykuje kolejne malowanie i powinno być więcej otoczenia związanego z tematem przewodnim, a nie sterylne tło

  10. #10
    Oszczędny w słowach Awatar Wizymir
    Dołączył
    05 2010
    Miasto
    Berlin
    Posty
    239
    Wpisów
    1

    Domyślnie

    Najbardziej podoba mi się pierwsze. Dobrze dobrane tło, i świetnie widać prawe oko.
    Na dwójce niezwykle starannie ułożone dłonie.
    Za fafniakiem, chyba lepszy efekt byłby w przemyślanej scenerii.
    Fotografuję wyłącznie dla przyjemności. Jestem tu, aby się czegoś nauczyć. Kiedyś kupię sobie lustrzankę Nikona.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •