Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24
  1. #11

    Domyślnie

    może ciekawa sceneria dodałaby czegoś do zdjęć

    projekt był jednak przemyślany typowo pod studio
    trzeba też wziąć pod uwagę, że nie jest już najcieplej za oknami, a malowanie odsłoniętej skóry trwało ok 1,5h
    na koniec trzeba było wszystko zmyć i wrócić do domu wyglądając w miarę normalnie

    musiałby to być również sceneria, która jedynie dodawałaby coś w tle a nie odciągała wzroku od głównego elementu zdjęcia, czyli makijażu, a fotografowaliśmy na bardzo małych przysłonach, przez co wszystko w tle byłoby ostre i mógłby być bałagan...
    ale może zwykła ściana z ciekawą teksturą by się nadała, żeby tło nie było takie czyste teraz trochę myślę na głos, ale jednak najbardziej mi pasuje tutaj studio... na ciekawą scenerię musiałby być chyba inny charakter zdjęć i odejście od samego makijażu, a może dodanie jakiegoś elementu drapieżnego i trochę kociego ruchu i całe ciało pomalowane na czarno może wiosną

  2. #12

    Domyślnie

    eh... podwójny post mi się zrobił to tego wyedytuje, żeby nie było powtórzenia
    dzięki za uwagi i przemyślę wszystko przy następnych sesjach
    mamy kolejną malowaną, trochę w innym klimacie już zrobioną, która czeka na obróbkę... ale tez studyjnie
    Ostatnio edytowane przez jacek_wozniak ; 10-10-2013 o 22:36

  3. #13

    Domyślnie

    Postaraj się chociaż o mniej sterylne tło, może jakieś gobo czy inny mieszacz tłowy, na pewno będzie ciekawiej.

  4. #14

    Domyślnie

    hmmm z wersji łatwo realizowalnych - dymiarka ?
    2gi pomysł - stylizacja na jakąs mocno erotyczną zabawę w "bogatych" pomieszczeniach (pomalowana panna w jakiejś bardziej wyuzdanej pozie)

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    hmmm z wersji łatwo realizowalnych - dymiarka ?
    2gi pomysł - stylizacja na jakąs mocno erotyczną zabawę w "bogatych" pomieszczeniach (pomalowana panna w jakiejś bardziej wyuzdanej pozie)
    dymiarka jest na mojej liście życzeń
    wyuzdane pozy to nie moja dziedzina

    z gobo mam tylko gridy ze słomek porobione, to dają mocniejszą winietkę jedynie... w Castoramie widziałem ostatnio fajne szablony do malowania na ścianach z ciekawymi wzorami jak się zrobi cieplej i będę miał nieocieplony garaż do dyspozycji, to chcę pobawić się w tworzenie różnych teł, kolorowych i może coś z teksturą

  6. #16

    Domyślnie

    "wyuzdane" to tylko hasło - nie bierz tego dosłownie
    to może być "scena" w jakie czasem newton wchodził ...

  7. #17

    Domyślnie

    jak pomalowaliśmy Sandrę całkiem na czarno to mi się przypomniała scena z quantume of solace jak Bond znalazł swoją asystentkę na łóżku po tym jak została utopiona w ropie bodajże można by było zrobić czarno białe zdjęcia na dużym łóżku hotelowym z całym ciałem pomalowanym... tylko farba odbijałaby się na białej pościeli, ale mogłoby to dodać nawet ciekawego efektu jakby specjalnie porobić takie czarne mazy

  8. #18

    Domyślnie

    mnie się bardzo podobają te zdjęcia, po prostu miazga... choć koledzy też mają rację, że jakaś stylizowana sesja by była mega ciekawa, zwłaszcza widząc jak już i bez tego jest super...
    Ostatnie zdjęcia przypominają mi bohaterkę X-Menów i zrobienie czegoś w tym stylu z Twoją jakością... mogło by być co najmniej mocne

    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  9. #19

    Domyślnie

    hehe Mystique
    póki co zaczynamy dopiero zabawę w body painting, a rzeźbienie protez i efekty specjalne to już wyższa szkoła jazdy

  10. #20

    Domyślnie

    Wbrew pozorom nie jest to takie skomplikowane, odrobina wosku kosmetycznego, lateks i masz takie proste kształty ekspresem.

    W każdym razie czekamy na dalsze próby

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •