Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Kolejne repo ślubne :) R & Z

    Pozdrawiam
    Karina

  2. #2

    Domyślnie

    Porażka wizażowa. Młody wygląda jak niedorostek w cudzych ciuchach (kto mu w ogóle ten krawat dobierał?), a młoda jest zrobiona na dużo starszą od niego. Zastanawiam się, czy można nawet najlepszymi zdjęciami uratować taką wpadkę? Widać, że przynajmniej się starałaś. 7 ładnie wypatrzone - ludzie zagrali. A 9 jak dla mnie to kosz, albo po prostu nie rozumiem zamysłu artystycznego
    Pozdrawiam.

  3. #3
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Karina na drugi raz musisz mlodemu dobrać ubranie a przede wszystkim krawat. A i później sprawdź kompetencje wizażystki. Na blogu jest ciekawiej niektóre kadry świetnie uchwycone.

  4. #4

    Domyślnie

    Ludzie chyba macie oceniać zdjęcia a nie stylizacje Pana Młodego ??!! bardzo dziekuję za takie uwagi... Czy ja miałam na to wpływ? z resztą Pan Młody to bardzo fajny człowiek i nie rozumiem dlaczego go oceniacie po wyglądzie...
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 29-09-2013 o 00:51 Powód: "rozumie"
    Pozdrawiam
    Karina

  5. #5
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Karina na drugi raz musisz mlodemu dobrać ubranie a przede wszystkim krawat. A i później sprawdź kompetencje wizażystki.
    Mam nadzieje ale chyba mi się wydaje, że mój wpis nie odebrałaś dosłownie. Bardziej chciałem tym wpisem napiętnować post Artura ale chyba mi nie wyszło.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Mam nadzieje ale chyba mi się wydaje, że mój wpis nie odebrałaś dosłownie. Bardziej chciałem tym wpisem napiętnować post Artura ale chyba mi nie wyszło.
    Może faktycznie...lekko mi ciśnienie skoczyło w reakcji na taki komentarz i Twój odebrałam podobnie, ale teraz widzę, że niepotrzebnie.
    Pozdrawiam
    Karina

  7. #7

    Domyślnie

    Dwa pierwsze fajne. Na 8 młoda do rozjasnienia bo wygląda jak z poziomu 600 podoba mi się tez 10 fajne dynamiczne foto. Pozdrawiam koleżankę i wbijam na blog
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  8. #8

    Domyślnie

    Nie zamierzałem nikomu podnosić ciśnienia swoją wypowiedzią. Jeżeli tak się stało, to przepraszam. Oceniałem po prostu sytuację zastaną i to, co fotograf z tym zrobił. A głównym moim błędem było zgubienie jednego zdania (nie mam pojęcia jak to się stało), gdzie wypunktowałem zdjęcia (6, 8 i 10), w których IMO fotograf uratował sytuację.

    Nie interesuje mnie jak sympatyczni są młodzi. Nie znam ich i pewnie nie poznam. Ale oceniając zdjęcie trudno nie odnieść się do materiału wyjściowego.

    Ponownie przepraszam za błąd redakcyjny, który zmienił sens mojej wypowiedzi.
    Pozdrawiam.

  9. #9

    Domyślnie

    Prawdziwa miłość !!!
    Fotki bardzo fajne, ostre i obróbka też fajna. No fakt faktem, ale młody wyszedł niekorzystnie, od krawata zaczynając, na głupich minach kończąc.
    Jest to zderzenie młodo wyglądającego pana z dojrzałą kobietą (bynajmniej tak to wygląda), stąd też reakcja początkowych komentarzy taka, a nie inna... i ten masywny ogromny i kompletnie nie pasujący krawat. Nie wiesza się na takiej chudej szyi takiego walca => no kompozycyjnie to się gryzie.... wiem, nie miałeś na to wpływu.
    Nie dziwie się, że rzuca się w oczy, a że to forum fotograficzne, to na takie elementy jak obraz i elementy się na nim znajdujące ,zazwyczaj źle pasujące ludzie od razu reagują.


    Powtarzam: fotki bardzo fajne i obróbka bardzo fajna. Brawo !!!
    Ostatnio edytowane przez josephebeloki ; 29-09-2013 o 00:44
    "Nikon"

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2011
    Miasto
    Toruń/Bydgoszcz
    Posty
    109

    Domyślnie

    Nie ma to jak ściąć pana młodego (#5)... poza tym tak jak pisał Artur_A - wygląda jak międzypokoleniowy ślub
    Pozdrawiam, Tomek

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •