Close

Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 111 do 116 z 116
  1. #111

    Domyślnie

    nie ma dedykowanego obiektywu makro do 1, ni byłoby lepiej (i w sumie wcale nie drożej) kupić podstawowe lustro typu d3100 + micro nikkora 40 ??
    grim&evil
    treli-freli, mam mnóstwo megapikseli

  2. #112
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2014
    Miasto
    dolnośląskie
    Posty
    8

    Domyślnie

    Problem w tym, że nie chcę dźwigać lustrzanki, dlatego skupiłam się na mniejszych aparatach... Muszę to dokładnie przemyśleć...dziękuję za wszystkie rady

  3. #113
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2014
    Miasto
    dolnośląskie
    Posty
    8

    Domyślnie

    Czy w Nikonie serii 1 można sprawdzić ilość wykonanych zdjęć?

  4. #114

    Domyślnie

    Tak, można. Na takiej samej zasadzie jak w lustrzance. W każdym bądź razie ta strona: http://www.camerashuttercount.com/ odczytuje ilość zrobionych zdjęć moim V1.

  5. #115

    Domyślnie

    dorkida, ale w sumie jaka rożnica? Do V1 do makro musisz dokupic FT1 i wtedy podlączasz sobie dodatkowo obiektyw makro. Wielkosciowo robi sie nagle prawie tyle co lustrzanka typu D3100 + obiektyw micro. A o większym komforcie uzywania takiego zestawu nie wspomnę. Złwaszcza gdy FT1 ma kilka rzeczy, które moga zniechęcić.

    Przy V1 możesz sobie kupic redukcję filtrową z 40.5 na wiekszy i podpiąc sobie konwerter Raynoxa. Tyle, że to takie pseudo makro.
    Nadszedl ten dzien kiedy opuscilem swiat elek i korpusow z logo C ... Powitalem korpus Nikona
    Nikon 1800 (s)

  6. #116
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2014
    Miasto
    dolnośląskie
    Posty
    8

    Domyślnie

    Zdecydowałam się na J3. Zależało mi na małym i lekkim aparacie, bo taki najlepiej sprawuje się na co dzień i na różnego rodzaju wycieczkach, a przede wszystkim nie rzuca się w oczy tak jak lustrzanka Do makro w przyszłości dokupię adapter i odpowiedni obiektyw.

Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •