Close

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 116
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ark Zobacz posta
    Bufor V1, o ile dobrze pamiętam pomieści 39 NEF'ów, tak więc 60kl/s. to marketing .
    30 nefów z szybkością 60fps. to że bufor się zapełni po 0,5 sek nie oznacza ze skłamali
    Ostatnio edytowane przez przem426 ; 26-09-2013 o 13:59
    grim&evil
    treli-freli, mam mnóstwo megapikseli

  2. #12

    Domyślnie

    czyli opłaca się za te 999 kupić?niby chciałam, ale się boję itd
    no bo to jednak tysiak, ale coś małego na rower potrzebuję, a taki tysiak i tak sporo, ale chyba nic taniej nie kupię lepszego prawda?

  3. #13

    Domyślnie

    A tak z ciekawości gdzie można za tyle kupić z obiektywem 10mm 2:8?
    l D800 ll D600 l l V1 l l N35-1.8 l l ARSAT 35 l l N50-1.8D l l 85 1.4 l l l ZENIT122 l l SB 800 l l SB 600 l l kilka m-42 l a i NOGI Manfrotto... Nareszcie NIKKOR PC-E 24mm

  4. #14
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2005
    Miasto
    Zachodniopomorskie
    Posty
    58

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kasandra Zobacz posta
    czyli opłaca się za te 999 kupić?niby chciałam, ale się boję itd
    no bo to jednak tysiak, ale coś małego na rower potrzebuję, a taki tysiak i tak sporo, ale chyba nic taniej nie kupię lepszego prawda?
    za tysiaka NX1000 z 20-50mm z większą matrycą, obiektyw nie wygląda a jest całkiem spoko optycznie jak wymienisz na stałkę np 16mm jak ktoś lubi szeroko lub 30mm prawie standard to mamy fajny poręczny zestaw!

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martin204 Zobacz posta
    A tak z ciekawości gdzie można za tyle kupić z obiektywem 10mm 2:8?
    A po co przepłacać, skoro kit ma światło 3.5 przy 10mm? Nie warto dopłacać aż tyle za te 0.5 EV.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BRIS Zobacz posta
    za tysiaka NX1000 z 20-50mm z większą matrycą, obiektyw nie wygląda a jest całkiem spoko optycznie jak wymienisz na stałkę np 16mm jak ktoś lubi szeroko lub 30mm prawie standard to mamy fajny poręczny zestaw!
    ale to znowu tysiak, czyli nic taniej.
    A do v1 jednak mi pasują moje szkła od Nikona więc nic nie muszę kupować, poza przejściówką, tylko się boję, bo to jednak jest TYSIAK.

  7. #17

    Domyślnie

    Pieniądz rzecz nabyta, kupuj Ja jestem zadowolony. Gdyby jeszcze v1 miał lampkę, taką jak ma j1, to byłby całkiem fajny i poręczny kompakt na wszelkie okazje, łącznie z imieninami cioci
    Nie wrzucałem do wątku z fotami z v1, ale to niedzielne kadry robione właśnie v1 i szkłami nikona przez ft-1.
    Po raz kolejny byłem zachwycony efektem końcowym, D700 zacznę chyba używać tylko do nietypowych zadań, a jedynie v1 zacznę zabierać w plener
    http://giersa.pl/index.php/2013/09/29/przerwa/
    FX/DX/CX/www

  8. #18

    Domyślnie

    Żartujesz sobie???
    TE FOTY TO v1???
    GENIALNE!!!
    Bardzo w nich gmerałeś?))bo ja nie jestem dobra z obróbki jak coś
    Ostatnio edytowane przez Kasandra ; 02-10-2013 o 11:34

  9. #19

    Domyślnie

    Nie gmerałem za dużo, nie więcej niż standardowo w nefach z D700, a może nawet mniej. Jak chcesz to jakiegoś nefa mogę na maila wysłać
    FX/DX/CX/www

  10. #20

    Domyślnie

    Oooo to poproszę))
    kryjaw (maupa) gmail.com
    dzięki

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •