Najczesciej fotografowana stodola w usa.
1
Pozdrawiam Artur
Szukaj
Najczesciej fotografowana stodola w usa.
1
Pozdrawiam Artur
Czuje się jakbym tam był, jest przestrzeń, jest widok... jest lekki wiaterek pociągający chmurki i kołyszący drzewa ... są góry i stodoła.
Bardzo fajne i miękko/lekko... a jakbyś tak poczekał z 1h jeszcze jakby słonko lekko się obniżyło? Bo widać, że jest ono po prawej stronie. Może by się zrobiło bardziej klimatycznie.
Oczywiście ta odsłona jest bardzo fajna, pokaż coś jeszcze![]()
"Nikon"
Oni powinni brać opłaty za fotografowanie tej stodoły! Naprawdę świetna praca wykonana z wyczuciem. Podoba mi się również forma podana w panoramie. Nie pokusiło Cię o wieksze skontrastowanie nieba?
Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.
Kadr i temat ciekawy, ale zupełnie nie pasuje mi obróbka - niezbyt udany HDR jak dla mnie z efektem "wklejonej" stodoły
K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
http://bartekkw.deviantart.com/
"Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams
Witam
Dziekuje za opinie .Zapewniam ze nie jest to hdr. Czekac dluzej nie moglem bo to wschod slonca byl, I tak zszedlem z miejsca ostatni.Slabo swiecilo , chmury za plecami nie pomagaly, pomimo tego mysle ze zle nie jest.
Artur
płasko trochę, zwłaszcza stodoła wyprana z bryłowatości. Ściana, którą wyobrażam sobie jako zacienioną jest blada, zbyt mocno wyciągnięta z cieni.
Fajnie wypełniony kadr
No troche wyprane, ale zazdroszcze mozliwosci robienia tam zdjec...
Bartku ten efekt wklejenia bierze sie z odleglosci pomiedzy gorami a stodola.
Nikon http://greg77.com/
Rewelacja! Warunki nie był idealne, ale zdecydowanie zostały dobrze wykorzystane![]()
Skontaktuj się z nami