Witam wszystkich forumowiczów. Jestem amatorskimposiadaczem Nikona D5100 + 18-105mm i tu moje pytanko. Często robię fotki w plenerze więc czy zakładać polara do tego obiektywu czy UV ?? Podobno na soczewkach tego obiektywu jest już warstwa UV i zakładanie go jest zbędne. Czy może ktoś podpowiedzieć ??
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami