Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11

    Domyślnie

    bo ma canona ?
    bo ma inny styl pracy?

    litości....

  2. #12
    Oszczędny w słowach Awatar puszosław
    Dołączył
    03 2013
    Miasto
    okolice Wrocławia
    Posty
    235

    Domyślnie

    Dobra, widzę, że niektórzy nie potrafią zrozumieć tekstu napisanego trochę mniej drętwo. Mogłem wrzucić zdjęcie tego patyczaka i zapytać kto z was tego używa i czy jest to wygodne. Widzę że na tym forum są tylko bardzo poważni ludzie... wybaczcie to nie dla mnie...

    mam szacunek do drugiego człowieka, nie ważne spod jakiego znaku jest, skąd pochodzi i co robi. Ten wydał mi się dziwny bo jego ekwilibrystyczne ruchy wskazywały raczej na to ze mu nie wygodnie ale... trwał w tym.

    Dobra odpadam...

  3. #13
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 037

    Domyślnie

    No i cześć

  4. #14
    Oszczędny w słowach Awatar puszosław
    Dołączył
    03 2013
    Miasto
    okolice Wrocławia
    Posty
    235

    Domyślnie

    @ manfred jesli caly swoj trzytysieczny dorobek postow wyrobiles w ten sposob jak teraz to ja nie zazdroszcze temu forum "ekspertow". Milego nabijania postow .

    Wybazgrane z telefonu

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •