bo ma canona ?
bo ma inny styl pracy?
litości....
Szukaj
bo ma canona ?
bo ma inny styl pracy?
litości....
Dobra, widzę, że niektórzy nie potrafią zrozumieć tekstu napisanego trochę mniej drętwo. Mogłem wrzucić zdjęcie tego patyczaka i zapytać kto z was tego używa i czy jest to wygodne. Widzę że na tym forum są tylko bardzo poważni ludzie... wybaczcie to nie dla mnie...
mam szacunek do drugiego człowieka, nie ważne spod jakiego znaku jest, skąd pochodzi i co robi. Ten wydał mi się dziwny bo jego ekwilibrystyczne ruchy wskazywały raczej na to ze mu nie wygodnie ale... trwał w tym.
Dobra odpadam...
@ manfred jesli caly swoj trzytysieczny dorobek postow wyrobiles w ten sposob jak teraz to ja nie zazdroszcze temu forum "ekspertow". Milego nabijania postow .
Wybazgrane z telefonu
Skontaktuj się z nami