Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
  1. #11

    Domyślnie

    Olympusy 35, Canonety, Yashica, Minolty Hi matic. Do 500 zł znajdziesz, potrzebna tylko cierpliwość. Konica S2/S3, Hexar (drogi). Ppolecałbym znaleźć z ogniskową do 40mm.
    Pozdrawiam
    www.photosquad.pl/blog
    Kocham Bronkę

  2. #12

    Domyślnie

    Ok w takim razie wszystko jasne, ale widzę że ktoś polecał lustrzankę więc jeszcze zapytam a co z nikona manualnego możecie polecić w tej cenie. No i jakie szkiełko proponujecie na pewno wolałbym coś jasnego żeby w lesie też móc zrobić zdjęcie choć chyba wypada założyć nowy wątek
    Fuji X-A1|słoiki i inne graty
    Moja Galeria | Mój Blog

  3. #13

    Domyślnie

    Z Nikona bierz f90 bardzo fantastyczny aparacik mam wersję X

    //...telefonowane...//
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  4. #14

  5. #15

    Domyślnie

    Tryb a mi jest niepotrzebny ale preselekcja owszem
    Fuji X-A1|słoiki i inne graty
    Moja Galeria | Mój Blog

  6. #16

    Domyślnie

    Bez urazy, ale F90 jest duży i ciężki. Może Nikon manualny, albo Pentax Me, Olek z serii OM? Bierz coś nieduzego z pomiarem światła.
    Pozdrawiam
    www.photosquad.pl/blog
    Kocham Bronkę

  7. #17

    Domyślnie

    Wspominałem wyżej o nikonie manualnym, a co do nikona f90, to tak jest ciężki i wielki a z gripem jeszcze większy choć chyba F5 jest od niego większe.

    Wczoraj oglądałem Nikona FE10 jest mały i lekki ale strasznie plastikowy i to aż nieprzyjemnie plastikowy, więc odpada
    Fuji X-A1|słoiki i inne graty
    Moja Galeria | Mój Blog

  8. #18

    Domyślnie

    Bo to tak naprawdę nie nikon a cosina
    D700 | F5 | F4 | F3 | F2 | F | FM2n | NIKOMAT FTn | FUJIFILM X100
    AF16/2.8D |
    AF18/2.8D | AF28/1.4D |AF20-35/2.8D | AF85/1.4D | AF105/2D DC | AF135/2D DC | AF180/2.8D | AF70-180/4.5-5.6D ED Micro | AF80-200/2.8D ED
    MF16/3.5Ai | MF20/4Ai | MF28/2Ai | MF55/1.2Ai | MF105/2.5Ai


  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tol2di Zobacz posta
    Tryb a mi jest niepotrzebny ale preselekcja owszem
    ekhem, tryb A (lub Av) to tryb preselekcji przesłony :P
    Völkchlor

  10. #20

    Domyślnie

    Człowiek na chwile odstawi aparat i od razu złe skojarzenia przychodzą
    Fuji X-A1|słoiki i inne graty
    Moja Galeria | Mój Blog

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •