Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31
  1. #21

    Domyślnie

    No właśnie sobie uświadomiłem, że przecież tam są krzesełka, więc narty nie będą (na szczęście) potrzebne

  2. #22

    Domyślnie

    O chłopie uważaj na tych szlakach,
    jakoś ostatnio w Tatrach.....
    przepaćś....
    Pozdrawiam Marcin Bąk
    FUDŻI

  3. #23

    Domyślnie

    Niestety, tak bywa, w zeszłym roku jeden debil mało nie spadł z nosala - zdążył jakoś się chwycić występu skalnego - taka jest cena braku szacunku do gór i/lub błaznowania. Stąd też mój post - chodziłem raptem tydzień po Tatrach dlatego chcę skorzystać z wiedzy forumowiczów. I jak widać po poradach - nie zawiodłem się - zebrałem ich całkiem sporo i wszystkie wezmę pod uwagę. Nie mam lęku wysokości, ale za to silnie rozwinięty instynkt samozachowawczy

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fIlek Zobacz posta
    Liczę na pogodę W zeszłym roku była miodzio - dokładnie o tej samej porze pod 20 stopni, a tuż po naszym wyjeździe - na majówkę zrypałą się totalnie - nie żebym bliźnim źle życzył, ale chciałbym jak przed rokiem
    Co do tej temperatury to bym sie z szacunkiem odnosił.
    Ja byłe w tamtym roku podczas weekendu majowego icoo....
    U nas +20 a na Kasprusiu -3 i 120cm sniegu
    A turyści w sandałach
    Pozdrawiam Marcin Bąk
    FUDŻI

  5. #25

    Domyślnie

    Trzeba było 7 dni wcześniej przyjechać - na Kasprusiu krótki rękawek i 150cm pokrywy Na Gubałówce i w Strążyskiej w krótkich spodenkach zasuwałem No i na szlakach pojedynczych turystów się spotykało, kolejka i wyciągi bez stania w ogonku - miodzio

  6. #26

    Domyślnie

    Jak chcesz to możesz jeszcze na Kopieńce wskoczyć Jest kilka starych szałasów i dość duża polanka
    Fuji S5 PRO || Delta ND200S || D70s || Delta ND70s || F80 || N18-200VR || N28-100 || SB-800 ||

  7. #27
    Galeria wspinaczkowa
    Sony A5100 | SEL1650 | Kiedyś: Nikon FX | N24/2.8 | N85/1.8D

  8. #28

    Domyślnie

    Ciekawe - czyli jeszcze zima

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fIlek Zobacz posta
    Ciekawe - czyli jeszcze zima
    uaktualnienie z dnia dzisiejszego - w rejonie wysokich szczytow o 7 rano +4 stopnie - pozniej w dzien zar (jak na te pore roku) - swiadectwem kolor mojej geby - mimo, ze byl chroniony
    bylo absolutnie przepieknie i cieplo - wrecz czasami goraco

  10. #30

    Domyślnie

    Teraz z gorami generalnie jest tak, jesli nie chodzisz zbytnio (tak pisales wczesniej ) odpusc sobie wyzsze szczyty. W dolinach jest tez niezle, a przynajmniej bedziesz mial pretekst do ponownego przyjazdu :P


    P.S.

    Cytat Zamieszczone przez samek Zobacz posta
    wieczorem polecam oscypek z zurawinami w Bakowie Zohylinie
    Bąkowej Zohylinie

    Cytat Zamieszczone przez fIlek Zobacz posta
    no i przy Dziurze
    Ku Dziurze
    D90 | 10-20 16-85 18-70 | SB-28 | Olympus XA2 Smiena Symbol
    Góry i inne

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •