Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21
    jaari
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madmips Zobacz posta
    co jakiś czas przyjemnie zagrzmi
    No właśnie na to miałem nadzieję... być na Olimpie i nie usłyszeć Zeusa?
    Serdecznie dziękuję za wszystkie uwagi - mam nadzieję, że odwdzięczę się udanymi fotkami po powrocie

  2. #22

    Smile

    Cytat Zamieszczone przez jaari Zobacz posta
    No właśnie na to miałem nadzieję... być na Olimpie i nie usłyszeć Zeusa?
    Serdecznie dziękuję za wszystkie uwagi - mam nadzieję, że odwdzięczę się udanymi fotkami po powrocie
    Oczekujemy na te foty . Nie zapomnij zaopatrzyć się w polar na obiektyw oczywiście. Na meteorach są miejsca (cerkwie np.) w których nie wolno robić żadnych zdjęć, można stracić film lub kartę. Skhiatos, ok ale jak będziesz miał dużo czasu w przeciwnym przypadku (wycieczki fakultatywne) przemkniesz przez nią w kilka godzin . Ateny i Akropol tylko rano lub wieczorem, jak trafisz tam w południe to żarówa i fotki marne.... . Jeżeli będziesz miał możliwość to załap się na rejs po wysepkach, widoki świetne. Ceny są do przyjęcia chociaż czasem szokują, wino tanie, piwo lokalne też, pociągi b.tanie, warto np. zrobić sobie własną podróż np. do Salonik, na bazar, do wielu cerkwi (biała wieża w remoncie do 200. Powodzenia
    طالب مع S5Pro Metze Stronka* MyPort

  3. #23
    jaari
    Gość

    Domyślnie

    Albert44 - podpowiedz, co można/trzeba zwiedzić w Salonikach? A propos - Skiathos chcemy zwiedzić sami, poprostu popłyniemy na cały dzień statkiem Podobno rewelacyjne widoczki.

  4. #24

    Domyślnie

    to w sumie to żaden zabytek, ale pod Salonikami jest fajny "park wodny" z hardcore'owymi zjeżdżalniami. Jedną wprawdzie rozebrali po tym jak ktoś wyleciał i się zabił, ale reszta stoi i jest super zabawa )))
    D700 | N24-70/2.8 | SB-900

  5. #25
    jaari
    Gość

    Domyślnie

    Czy ktoś wie, jak wygląda kwestia fotografowania wewnątrz zwiedzanych obiektów, np.Akropol, Meteory...itp ?

  6. #26

    Domyślnie

    Jak już tam będziesz to polecam wyspę Santorini, podobno kursują tam promy z Aten.
    Droga do Nikon!
    www D700, D70, AF-S 24-70/2.8, AF 50/1.4 2xSB900, SB800

  7. #27

    Domyślnie

    A ja polecam Skiathos. Super wysepka... śliczna i w miarę niedaleko Aten (stateczek).

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jaari Zobacz posta
    Czy ktoś wie, jak wygląda kwestia fotografowania wewnątrz zwiedzanych obiektów, np.Akropol, Meteory...itp ?
    W Meteorach zabronione w kilku miejscach - jak tam będziesz to mam OGROMNĄ prośbę - zrób na siłę zdjęcia fotek w korytarzu przed salą muzealną - jak je zobaczysz, będziesz wiedział czemu... Te zdjęcia kazały mi kupić aparat Akropol do bólu... W muzeum na Akropolu już nie bardzo - gonią - musisz iść do sali gdzie nie będzie pilnującego i tam bez lampy oczywiście.
    D300 i kilka butelek z denkiem ale bez szyjki...


Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •