Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28
  1. #11

    Domyślnie

    jak wyzej
    meteora, ateny, olimp, jak olimp to tez liznij riwiery olimpijskiej. skiathos jest swietna. w atenach w muzealnej czesci na akropolu nie wolno uzywac flesza i statywu wiec jasne szklo i troche wyzsza czulosc. w meteora ze statywem nie ma problemu.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jaari Zobacz posta
    Jadę z żoną więc... już mam fajną dziewczynę do smarowania, chociaż oparzeń słonecznych akurat chciałbym uniknąć
    Dzięki za wszystkie uwagi. A jak ceny w Grecji? Porównywalne do naszych?
    Bylem kawal czasu temu(Drahmy byly wtedy-nie wiem jak teraz)ale z ciekawostek - w Delfach w sklepie spozywczym nie bylo cen produktow - babka oceniala majetnosc klienta po wygladzie chyba bo znajomy wybierajacy sie na impreze(odstawiony jak turek po 20tej) zaplacil za te same rzeczy 2x tyle co ja(ubrany w jakies gacie i laczki prosto z nurkowania)

    acha - spraw sobie specjalne kapcie do plywania - nie kazdy wie ze tam jest od cholery ostrych skalek i jezowcow w niektorych miejscach.
    I walk through the valley of death, I will fear no evil,
    for I am the baddest, meanest mother fucker in the valley
    www.marcinmichno.com

  3. #13
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    i uważaj na meduzy, jak ja byłem to była ich plaga... no i nastaw się, że co drugi człowiek to polak

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madmips Zobacz posta
    i uważaj na meduzy, jak ja byłem to była ich plaga... no i nastaw się, że co drugi człowiek to polak
    łoj, całe szczęście że moja siostra zadomowiła się tam gdzie aż tak wielu polaków jeszcze nie osiedliło się, co do obyczajów to może nie wskazywać ich jako sztywne w całej grecji bo tam co region to bywa inaczej, łącznie z wyrobem fety i piciem uzo (mój szwagier to nawet uważa że są lepsze i gorsze uzo ale jak dla mnie to jeden .... pamiętam jedynie firmę pilvalas ) Meteory, ba.. jest na co popatrzeć i zaopatrzyć rodzinę przed wejściem w kombinezony(chyba że coś się zmieniło) ja jak byłem to dosyć rygorystycznie podchodzono do (nawet) odkrytych kostek(!!). A na koniec to mogę powiedzieć - (a)nie spodziewaj się że będziesz po takiej wyjazdowej wycieczce choć trochę znał grecję(choćby nawet ociupinkę ) (b)ze względu na odmienną kulturę nawet nie starać się zrozumieć postępowania(bo i tak się nie uda) (c)a jak zobaczysz przedziwne budowle czy duże skupisko zamieszkałych a nie dokończonych domów to nie rób im zdjęć bo nie są to żadne antyczne wydumki - grecy w kwestii budowlanki(może i nie tylko) są jeszcze lepszymi kombinatorami niż my
    "PRASŁOWIAŃSKA GRUSZA, KRYJE W SWYCH KONARACH PLEBEJSKIEGO UCIEKINIERA"

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez orion_64 Zobacz posta
    a jak zobaczysz przedziwne budowle czy duże skupisko zamieszkałych a nie dokończonych domów to nie rób im zdjęć bo nie są to żadne antyczne wydumki - grecy w kwestii budowlanki(może i nie tylko) są jeszcze lepszymi kombinatorami niż my
    Bo maja taki fajny podatek hehehe
    Nikon

  6. #16
    jaari
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez orion_64 Zobacz posta
    a jak zobaczysz przedziwne budowle czy duże skupisko zamieszkałych a nie dokończonych domów to nie rób im zdjęć bo nie są to żadne antyczne wydumki
    Postaram się nie pomylić, no chyba że nadużyję Metaxy lub Ouzo

  7. #17

    Domyślnie

    Nie sądzę, żeby komukolwiek udało się wjechać na Olimp jeep'em, skuterem czy czymkolwiek. Poprostu jest zbyt stromo i tak naprawdę niebezpiecznie. Wejście na szczyt to najtrudniejszy stopień wspinaczki bez łańcuchów.
    Jeśli chodzi o jeżowce to naprawdę należy uważać; są bardzo piekące i może być trudno usunąć wszystkie kolce.

  8. #18
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    na sam szczyt to trzeba podreptać, ale wysoko podjechaliśmy, jeszcze sobie grilla zrobiliśmy

  9. #19
    jaari
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madmips Zobacz posta
    na sam szczyt to trzeba podreptać,
    Super, bo ja lubię chodzić po górach Trochę się tylko obawiamy upałów...

  10. #20
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    akurat na olimpie jest fajnie, bo są częste zmiany pogody, przy jednym wyjściu zaliczysz i słońce i deszcz, co jakiś czas przyjemnie zagrzmi

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •