Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44
  1. #1

    Domyślnie Pierwszy kompakt

    Tytuł trochę przewrotny ale zastanawiam się nad zakupem jakiegoś kompaktu na wycieczki w góry. Chciałbym aparacik z możliwością ustawień manualnych i mocowaniem filtrów. Co do obiektywu to najlepiej szeroki kąt stałka lub mały zoom, ale nie cyfrowy . Tylko co możecie polecić bo ja się w tym totalnie nie orientuję.
    Fuji X-A1|słoiki i inne graty
    Moja Galeria | Mój Blog

  2. #2

    Domyślnie

    pytanie za 100 pkt. - cena?
    Völkchlor

  3. #3

    Domyślnie

    Powiedzmy 1000 -1500 zł na początek.

    Zapomniałem dopisać musi zapisywać też zdjęcia w pliku NEF
    Ostatnio edytowane przez tol2di ; 07-09-2013 o 20:24
    Fuji X-A1|słoiki i inne graty
    Moja Galeria | Mój Blog

  4. #4

    Domyślnie

    NEF czy RAW? Bo jesli NEF to chyba tylko Nikon.
    Hobby polega na tym, by przy maksymalnych nakładach osiągnąć minimalny efekt.

  5. #5

    Domyślnie

    Tak miało być RAW z rozpędu wpisałem.
    Fuji X-A1|słoiki i inne graty
    Moja Galeria | Mój Blog

  6. #6

    Domyślnie

    Gdybym chcial teraz kupic kompakt, dolozylbym do Sony rx100. Jesli musialoby byc taniej, poszukalbym Lumixa LX 5.
    Ostatnio edytowane przez Witek.K ; 07-09-2013 o 21:21
    Hobby polega na tym, by przy maksymalnych nakładach osiągnąć minimalny efekt.

  7. #7
    Gaduła Awatar matys
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    szczecin / chesterfield
    Posty
    1 256

    Domyślnie

    a x10/20?

    ale jeżeli miałbym wydać 1500 na kompakt, faktycznie dolożyłbym do rx100 lub rx100II
    .

  8. #8

    Domyślnie

    Może Canon G15 - posiada opcjonalny adapter 58mm do montażu filtrów? Cena systematycznie spada bo jest już następca.
    Albo bezlusterkowiec Samsung NX1000 - jest mały i poręczny.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mcarto Zobacz posta
    Albo bezlusterkowiec Samsung NX1000 - jest mały i poręczny.
    a w dodatku rewelacyjne potrafi zrobic zdjecia, ciezko bedzie znalezc w podobnej cenie cos lepszego.
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  10. #10

    Domyślnie

    Samsung NX1000 wygląda ciekawie a jak się do niego ma Nikon 1 tu mógłbym na upartego podpiąć szkła od Nikosia np teleobiektyw po kupnie adaptera.
    Fuji X-A1|słoiki i inne graty
    Moja Galeria | Mój Blog

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •