witam
Mam wielka prosbe, ostatnimi czasy stalem sie posiadaczem obeiktywu gwintowanego (aparat analogowy), jestem posiadaczem Nikona d 50. czy jest mozliwosc dokupienia przejscia abym mogl wykorzystac ten obiektyw do swojego aparatu? dziekuje za odpowiedz i pomoc.