Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45

Wątek: Drewno i biel

  1. #11

    Domyślnie

    Dlatego właśnie to jedynka była kadrem otwierającym Zakończę (na razie) kwadratem.


    Mnie się podobają kadry, które już raz zrobiłem. Po prostu.

    Może nie do końca zgadzam się z tą parafrazą, ale nie mogłem odmówić sobie powtórzenia tego zdjęcia Oto nr 2 ponownie. To samo miejsce (nawet ci sami współplenerowicze), ten sam kadr, inne warunki.

    Ostatnio edytowane przez Psychotrop ; 21-05-2014 o 10:38

  2. #12

    Domyślnie

    Dla mnie bez uwag - kadr, kolor i światło. Ładne dopełnienie serii.

  3. #13

    Domyślnie

    Zdjęcia nr 5 i 6 odbyły podróż w czasie .

    Piątka jest bardziej naturalna niż zdjęcie nr 2.

    Szóstka bez uwag, trzyma poziom pod każdym względem, ewentualnie można by nieco przesunąć białe ławki u dołu do siebie, ale wiadomo ...

  4. #14

    Domyślnie

    Dzięki
    Podróż w czasie jest wynikiem scalenia o jeden post za dużo - zdjęcia świeże, z wczoraj Z kadrem na 6 trochę kombinowałem, bo albo coś trzeba było uciąć, albo podłoga się zmieniała, albo szerokości brakowało... ale z efektu ostatecznego jestem zadowolony, tym bardziej że gdy je robiłem to włączone zostały już lampy które wymusiły trochę walki z wb...

  5. #15

    Domyślnie

    Szybko się zabrałeś za obróbkę i wysoko postawiłeś poprzeczkę - mi się podoba Świetne warunki wczoraj trafiliśmy
    Ja dopiero zgrywam zdjęcia z karty, raczej nie znajdę tam nic odkrywczego
    | FB | BLOG |

  6. #16

    Domyślnie

    Wracając do kadru nr 1 w innych warunkach otrzymujemy...


    [7]




  7. #17

    Domyślnie

    Po ponad dwóch latach odkopię ten wątek.

    Ponownie wybrałem się do Business Garden, i utwierdziłem się w przekonaniu że jest to mój ulubiony obiekt do fotografowania w Warszawie. Już się cieszę na myśl o kolejnych budynkach, które są budowane obok, mam nadzieję że będą równie fotogeniczne (chociaż wydaje się, że między nimi będzie mniej miejsca). A na razie powtórka z rozrywki - mam tam kilka kadrów, które zawsze robię , ale starałem się też ustrzelić coś nowego.
    Skorzystam z nowego, większego rozmiaru zdjęć na forum, ale aby zachować ciągłość pozostawiam taką samą grubość ramki - chociaż gdy dzisiaj na nią patrzę, to chyba przydałaby się jakaś subtelniejsza.



    A ponieważ nie byłem tam sam, liczę że niebawem i ~lxs pokaże co tam udało mu się zrobić
    Ostatnio edytowane przez creep ; 01-09-2016 o 23:44

  8. #18

    Domyślnie

    Nowe zdjęcia podobają mi się. Nie wiem czy to kwestia innej edycji lub warunków, ale odpowiadają mi nieco bardziej od poprzednich, chyba za sprawą dobranego kontrastu, światła i kolorów. Widzę to zwłaszcza na tle zdjęć nr 15 i 16 oraz ich kadrowych odpowiedników (nr 1 i 6). W nowej odsłonie ładnie pokazałeś fragmenty (nr 8, 12, 14 i 13 - zwłaszcza te trzy pierwsze mi się podobają). Bardzo dobrze wypadły też kadry z odbiciami (10 i 11).
    Ostatnio edytowane przez Dune ; 03-09-2016 o 16:12

  9. #19

    Domyślnie

    Dziękuję Dune za uwagi, miło mi je przeczytać. Chciałbym wierzyć w to, że te słowa oznaczają że jakoś tam jeszcze się rozwijam, przynajmniej w zakresie postprocesu - chociaż może właśnie sztuką jest zrobić taki aby go nie było widać Pewnie jak na dwa lata to ten postęp jest niewielki, ot takie tam drobne dopracowanie technikaliów, trochę też zawdzięczam elastyczniejszej matrycy (pierwsze podejście było jeszcze z D90...), ale ja się z nikim nie ścigam, robię to wciąż wyłącznie dla rozrywki i relaksu, no i w swoim tempie
    A warunki, faktycznie, trafiły się świetne.

  10. #20

    Domyślnie

    Czyste, estetyczne, perfekcyjne kadrowo.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •