Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1

    Domyślnie do naszych żon :)

    Szanuję tylko tych którzy szanują mnie, a reszta na kran może wskoczyć mnie.

    FX | N50 1.8G | N14-24 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 VR II | SB-800 | WWW | BLOG

  2. #2

    Domyślnie

    obróbka / jakość zdjęcia i kadrowanie jakoś mnie nie przekonują. Sami wybrańcy jak najbardziej mi pasują choć troszkę brak mi lewej...

    A tekst fajny choć szkoda że nie świeży..
    ---------
    Pozdarwiam,
    kolekcjoner słoików

  3. #3

    Domyślnie

    tu nie chodzi o obróbkę (choć tej jest naprawdę niewiele) ani o kadrowanie ani o pokazanie jakie oto szkła posiadam. Po prostu chodzi o czysty żarcik, a że akurat miałem takie zdjęcie uznałem, iż fajnie będzie do niego pasował ten nie świeży już tekst.

    ps. a co nie tak jest z jakością?
    Szanuję tylko tych którzy szanują mnie, a reszta na kran może wskoczyć mnie.

    FX | N50 1.8G | N14-24 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 VR II | SB-800 | WWW | BLOG

  4. #4

    Domyślnie

    hehehe
    samo życie
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

  5. #5

    Domyślnie

    Spróbuj sobie eksperymentalnie zjechać z saturacją kanału niebieskiego do zera na suwakach HSL. Druga rzecz to ISO - chyba było niemałe, bo jakby kolorowy szum się wdarł. No i ciut mocna kompresja prawdopodobnie dołożyła swoje.

  6. #6

    Domyślnie

    Ha Ha Ha , dobre ale jest takie przysłowie im mniej wiedzą tym lepiej , tylko zyska kupujący te szkła........

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez D_Z_I_A_D_E_K Zobacz posta
    tu nie chodzi o obróbkę (choć tej jest naprawdę niewiele) ani o kadrowanie ani o pokazanie jakie oto szkła posiadam. Po prostu chodzi o czysty żarcik, a że akurat miałem takie zdjęcie uznałem, iż fajnie będzie do niego pasował ten nie świeży już tekst.

    ps. a co nie tak jest z jakością?
    Co do jakości to chyba ISO + kompresja stworzyła jakość jak z kompakta lub co najwyżej z panasonikowego bezlusterkowca..

    Rozumiem że nie chodziło o 'pochwalenie się szklarnią'- w związku z tym barkowało mi troszkę lewej (albo lewej i prawej - np. dołożenie 24 f/1.4 po prawej i lewej 500/600 vr f/4 .. )

    Poza tym bardzo fajnie że ktoś w tym dziale umieścił ten tekst bo jest na prawdę świetny - zawsze z żoną się z niego śmieję

    Pozdro
    ---------
    Pozdarwiam,
    kolekcjoner słoików

  8. #8

    Domyślnie

    nie wiem jakie było iso, nie mam już nef-a, ale ja za cholerę nie widzę tutaj kaszki. Każdy wie z jakiego plastiku robione są nikony (taki plamkowy), co w połączeniu z bocznym światłem uwypukliło te plamki szczególnie na osłonach przeciw-słonecznych. Może to oto chodzi, bo w tle kaszki nie widzę.

    Cytat Zamieszczone przez boeing Zobacz posta
    dołożenie 24 f/1.4 po prawej i lewej 500/600 vr f/4
    niestety ale nie posiadam takich szkiełek
    Szanuję tylko tych którzy szanują mnie, a reszta na kran może wskoczyć mnie.

    FX | N50 1.8G | N14-24 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 VR II | SB-800 | WWW | BLOG

  9. #9

    Domyślnie

    Piękny ten przekaz taki życiowy i na czasie

  10. #10

    Domyślnie

    a dla mnie świetne, a żona opluła monitor
    D700 // S 24-70 2,8 // N 35 1.8 DX // SB700 //

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •