Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: Axalp 2013

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Axalp 2013

    Witajcie!
    Wybiera się ktoś z Forumowiczów na pokazy Axalp 2013?
    Może się zorganizujemy w grupę ?
    Możecie polecić jakieś miejscówki ?

  2. #2

    Domyślnie

    Jaki jest mniej więcej koszt takiego wyjazdu?
    pozdrawiam
    Tomek

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mont Zobacz posta
    Witajcie!
    Wybiera się ktoś z Forumowiczów na pokazy Axalp 2013?
    Może się zorganizujemy w grupę ?
    Możecie polecić jakieś miejscówki ?
    Oj będzie spora ekipa z SPFL (hesja , wilku, i z 20 albo i więcej osób)

    Panowie problem taki że tam domek się rezerwuje co najmniej pół roku wcześniej....teraz można zapomnieć o noclegach w samym Axalp jak i okolicy.
    Koszt zależny od tego gdzie mieszkasz, jaki skład w samochodzie(ew samolot), jedzenie z sobą itp - mniej więcej z 2000zł za tydzień.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dyziek Zobacz posta
    Oj będzie spora ekipa z SPFL (hesja , wilku, i z 20 albo i więcej osób) :.
    Co to SPFL ? W grupie "lotniczej" nie znalazłem żadnego info n/t tegorocznego wyjazdu.
    Najbardziej obawiam sie logistyki gdyz to moj pierwszy wyjaD na tą imprezę.
    Gdzie znajdę tekst Hesji n/t Axalp ?

    Domku nie biorę po uwagę, w okolicy jest pole namiotowe ?
    Niestety zimno jest i bez puchu się nie obejdzie.

    Najchętniej podczepiłbym się do kolegów na miejscu.
    Co roku impreza jest w środku tygodnia ? 9-10.10.13 jeśli się nie mylę.

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    sebah - świetne portfolio - jestem pod wrażeniem i gratuluję
    co to za szkiełko?
    maniak ciemniowy minoltowy
    ucyfrowiony przy użyciu D300, dopieszczony przy użyciu D500
    trochę lotniczych pstryków na www.waldemarkowalski.pl
    spotter.pl

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kux Zobacz posta
    sebah - świetne portfolio - jestem pod wrażeniem i gratuluję
    co to za szkiełko?
    dziekuje bardzo milo mi
    C 400 5.6 L i 300 2.8 L IS + tc2.0III

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sebah Zobacz posta
    klub AA
    a co ten skrót oznacza?

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wilk325 Zobacz posta
    a co ten skrót oznacza?
    Air-Action tak jak na www SPFL

    wolnyslimak - masz racjęTak ale start masz z lotniska w MIringen autobusów- więc autkiem musisz tam podjechac i je zostawić w bazie na specjalnych parkingach. Odpowiedz na 2 pytanie - tak latają w trudnych warunkach ale jeśli przyjdzie duża mgła to robi się koniec zabawy.

  10. #10

    Domyślnie

    no a jest sens jechac tam na tydzien? ile trwaja same pokazy? z centralnej PL jest ok 1500 km samochodem, wiec koszt paliwa latwo policzyc... ale reszta to juz pytanie do tych co byli/wiedza, chetnie dowiem sie jak to ogarnac logistycznie. podobno w przyszlym roku przerwa w axalp. wiec albo teraz albo za 2 lata. ewentualnie jakis namiar na znosne niedrogie noclegi (niedrogie w sensie nie w jakims hiltonie za 375E doba)

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •