Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: Axalp 2013

  1. #11

    Domyślnie

    kurde, wybralbym sie tam... szkoda, ze mnie nie namowiles Dyziula w zeszlym roku... chociaz z drugiej strony, po co pojechalbym, skoro nie mam dlugiego watroba tez juz nie ta...

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dyziek Zobacz posta
    Oj będzie spora ekipa z SPFL (hesja , wilku, i z 20 albo i więcej osób) :.
    Co to SPFL ? W grupie "lotniczej" nie znalazłem żadnego info n/t tegorocznego wyjazdu.
    Najbardziej obawiam sie logistyki gdyz to moj pierwszy wyjaD na tą imprezę.
    Gdzie znajdę tekst Hesji n/t Axalp ?

    Domku nie biorę po uwagę, w okolicy jest pole namiotowe ?
    Niestety zimno jest i bez puchu się nie obejdzie.

    Najchętniej podczepiłbym się do kolegów na miejscu.
    Co roku impreza jest w środku tygodnia ? 9-10.10.13 jeśli się nie mylę.

  3. #13

    Domyślnie

    stowarzyszenie polskich fotografów lotniczych. Maja własną stronę, chyba forum - tam szukaj. Tu raczej niewiele info będzie

    Malin - współczujemy ze nie masz długiego, ale z krótkim grubym też może powalczysz

  4. #14

    Domyślnie

    Znalazłem i SPFL i poradnik Hesji
    Pytanie dotyczące pola namiotowego i miejscówek nadal aktualne.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 06-09-2013 o 08:20 Powód: lit.

  5. #15

    Domyślnie

    widzę, że wjazd to 40eu / dzień, jest jakaś tańsza opcja ?
    Jest szansa na akredytację dla zwykłego dziennikarza nie związane z branżą lotniczą ?

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mont Zobacz posta
    widzę, że wjazd to 40eu / dzień, jest jakaś tańsza opcja ?
    Jest szansa na akredytację dla zwykłego dziennikarza nie związane z branżą lotniczą ?
    Ale jaka akredytacja? jak idziesz z buta nic nie płacisz do 5 rano droga na Axalp jest otwarta dla pojazdów, potem już tylko autobusy, 40 eu było za autobus z bazy na górę-kolejkę-autobus w dół. Impreza tak jak mówiłeś jest w środku tygodnia, poza tym nie nazwałbym tego imprezą tylko ćwiczenia wojskowe z lekkim pokazem

    Wg mnie namiot to słaby pomysł, tam deszcz, śnieg itp przygody w tym okresie to normalka. W tym nie pomogę/pomożemy bo zawsze była opcja domkowa.

    Wczytaj się w relacje Hesji i ew to-> http://airshow-reviews.com/axalp.html

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dyziek Zobacz posta

    Wczytaj się w relacje Hesji i ew to-> http://airshow-reviews.com/axalp.html
    bardzo interesująca

  8. #18

  9. #19

    Domyślnie

    sebah - świetne portfolio - jestem pod wrażeniem i gratuluję
    co to za szkiełko?
    maniak ciemniowy minoltowy
    ucyfrowiony przy użyciu D300, dopieszczony przy użyciu D500
    trochę lotniczych pstryków na www.waldemarkowalski.pl
    spotter.pl

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    Malin - współczujemy ze nie masz długiego, ale z krótkim grubym też może powalczysz
    Tak tez mowila moja byla zona przed slubem, ale niestety... Chociaz z perspektywy czasu ciesze sie, ze wtedy najdluzy jaki mialem to byl 2,4cm - To zla kobieta byla

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •