Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Bmw e30 325

  1. #1

    Domyślnie Bmw e30 325

    Cześć,

    Oddaje kolejną porcję zdjęć do Waszej oceny

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.

  2. #2

    Domyślnie

    świetnie dobrane miejsca, eh jak bardzo kiedyś mi się podobało to auto.

  3. #3

    Domyślnie

    Fajny secik.

    Z uwag: na 4 samochód nieco stracił kształt (pewnie przez prostowanie perspektywy, bo budynek w tle jest węższy na dole niż na górze ). Nie jestem przekonany do 6 i niby selektywnych kolorów, bo w tle majaczy mi coś z pogranicza zielono-niebieskiego. 3 chyba lekko leci w prawo.

    Najciekawsza dla mnie fotka nr 7 i gratulacje za tak ładnie utrzymaną E30.
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  4. #4

    Domyślnie

    Świetny secik, szykuje się niedługo do czegoś podobnego i troszkę skradnę ci pomysłów z kadrami

  5. #5

    Domyślnie

    A mi się nie podoba dodawanie flar w Photoshopie, w 1 szczególnie to widać. Powinieneś dać je bardziej przezroczyste chociaż

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki za opinie. Co do flar... możliwe, że miejscami troche przesadziłem, jednak tylko mi wydaje się, że ostatnimi czasy jest to bardzo "modny" zabieg?

  7. #7
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    To jest zbyt modny zabieg - teraz prawie kazde fotomoto ma takie gadzety... czasem to pasuje, czasem nie - ale co za duzo to niezdrowo

    Tu foty fajne, fura fajna ale wlasnie ten swietlny dodatek... Ogolnie set na +.

  8. #8

    Domyślnie

    Po pierwsze Super autko dorwałeś na zdjęcia, po drugie miejsca ciekawe, natomiast po trzecie te flary za mocne zrobiłeś co deklasuje te zdjęcia niestety. Modny zabieg sam je stosuje ale trzeba pamiętać o tych odbiciach sztucznych aby je usuwać (widac je np na 1)

  9. #9

    Domyślnie

    odblask pasuje do zdjęcia #3 i to chyba najbardziej mi się podoba, natomiast na pozostałych widać za bardzo obróbkę - mieszanina kolorów, blur itp. Kierunek jest słuszny a zwłaszcza podoba mi się miejscówka na 6. To jest w Szczecinie? Szukam takiego miejsca z widokiem na miasto i możliwością wjazdu samochodem już od dawna...
    aparat i dużo światła | Mój Blogasek | Portfolio

  10. #10

    Domyślnie

    Zdjęcia robione w Szczecinie, choć trzeba było znaleźć niski wjazd na chodnik

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •