Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
  1. #11

    Domyślnie

    Tylko skąd wziąć taką matówkę w miarę niedrogo, do tego piłowanie... Trzeba na razie żyć z kropką

  2. #12

    Domyślnie

    Szukaj na ebay lub allegro - może być też matówka K2 od FM2/FE2 - są takie same jak w FA, ewentualnie K3 z FM3a.

  3. #13

  4. #14

    Domyślnie

    Jedna rzecz mnie ciekawi dlaczego tak jest ze gdy zalozylem matowke z FA do F90 to musialem ja odwrócic "do góry nogami" zeby klin pokazywal prawidlowo ostrosc manualnego nikkora ustawionego na nieskonczonosc. Wyglada to tak jakby przy oryginalnej dolna plaszczyzna matowki albo plaszczyzna tworzenia sie obrazu byla jednak minimalnie w innej pozycji njz tej z FA zalozonej prawidlowo czyli klinem do dołu.

  5. #15

    Domyślnie

    Tą swoją matówkę z FA sam dopasowałeś do F90 czy już taką przerobioną dostałeś?

  6. #16

    Domyślnie

    Sam doszlifowalem u znajomego optyka na szlifierce do szkieł okularowych. Trzeba było ściąć po ok 1mm z krótszego boku. Podpowiem tylko ze matówka z F301 tez moze byc warta uwagi.

  7. #17

    Domyślnie

    musialem ja odwrócic do góry nogami

  8. #18

    Domyślnie

    Z jakiego aparatu? F301? I pasuje i dziala poprawnie?

  9. #19

    Domyślnie

    Ktoś może wie, czy matówki do F90 i F90x są takie same? Bardzo proszę o pomoc.

  10. #20

    Domyślnie

    Dokładnie takie same bo to sa praktycznie identyczne aparaty. Tylko troche zmieniona elektronika na plus w F90X.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •