Szukaj
D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
lhttp://wld-art.pl
Podoba się(moje odczucie)...Tylko czy innym...Cięcie po stawach na 3. Chyba trochę za ciasno w kadrach...Jestem nowy(cieniutki w tym temacie)....Niech wypowie się GURU...
dodge and burn calkiem mi sie podoba 1 dla mnie najlepsza
fotografia blog http://www.fotka4you.pl/
Jeden fajna. W 2 i 3 nie podoba mi się cięcie. IMO w 2 mogłeś podejść bliżej ściany z aparatem.
Ps 3 jest nieco krzywa.
Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalk 4
Nikon D750 + Nikon D610, Sigma Art 35mm f/1.4, Sigma 70-200 f/2.8, Tokina 16-28 f/2.8, Speedlight SB-700.
Nie lubię rozmyć i poświat nieuzasadnionych stylistycznie. Ciekawa stylizacja na trójce, ale poza i mina - już mniej. Mam wrażenie, że problemem może być wybór zdjęć i może gdzieś tam kryją się te fajne foty z sesji, ale nikt się o tym nigdy nie dowie.Cięcia kadrów - średnie. Jak na moje oko najlepiej dwójka tu wypada, jednak łokcie na pierwszym planie, to jest coś czego ja staram się unikać. Albo spycham je poza kadr. Przy ciaśniejszym kadrze i mniej nachalnym blasku lewej części zdjęcia, może zdjęcie już pomału się zaczynać podobać.
Jedynka poza obróbką i kadrem jest trochę zbyt sztywna. Ale jak widać są i jej amatorzy.
Ostatnio edytowane przez wld ; 07-09-2013 o 17:24
D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
lhttp://wld-art.pl
Skontaktuj się z nami