Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie 3 ujęcia z Martą...

    Długo zastanawiałem się, czy wrzucić ale, że krytyka wzmacnia i uczy to pewnie mi to na dobre wyjdzie

    1.


    2.


    3.
    D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
    Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
    l
    http://wld-art.pl

  2. #2

    Domyślnie

    Podoba się(moje odczucie)...Tylko czy innym...Cięcie po stawach na 3. Chyba trochę za ciasno w kadrach...Jestem nowy(cieniutki w tym temacie)....Niech wypowie się GURU...

  3. #3

    Domyślnie

    dodge and burn calkiem mi sie podoba 1 dla mnie najlepsza
    fotografia blog http://www.fotka4you.pl/

  4. #4

    Domyślnie

    jedyneczka superaśna
    Nikon

  5. #5

    Domyślnie

    Jeden fajna. W 2 i 3 nie podoba mi się cięcie. IMO w 2 mogłeś podejść bliżej ściany z aparatem.

    Ps 3 jest nieco krzywa.

    Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalk 4
    Nikon D750 + Nikon D610, Sigma Art 35mm f/1.4, Sigma 70-200 f/2.8, Tokina 16-28 f/2.8, Speedlight SB-700.

  6. #6

    Domyślnie

    Nie lubię rozmyć i poświat nieuzasadnionych stylistycznie. Ciekawa stylizacja na trójce, ale poza i mina - już mniej. Mam wrażenie, że problemem może być wybór zdjęć i może gdzieś tam kryją się te fajne foty z sesji, ale nikt się o tym nigdy nie dowie. Cięcia kadrów - średnie. Jak na moje oko najlepiej dwójka tu wypada, jednak łokcie na pierwszym planie, to jest coś czego ja staram się unikać. Albo spycham je poza kadr. Przy ciaśniejszym kadrze i mniej nachalnym blasku lewej części zdjęcia, może zdjęcie już pomału się zaczynać podobać.
    Jedynka poza obróbką i kadrem jest trochę zbyt sztywna. Ale jak widać są i jej amatorzy.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mOSAd Zobacz posta
    ...Mam wrażenie, że problemem może być wybór zdjęć i może gdzieś tam kryją się te fajne foty z sesji, ale nikt się o tym nigdy nie dowie. ...
    Hmmm, to może jeszcze coś zapodam z tej sesji

    4.


    5.


    A może 2-ka w kolorze wygląda lepiej?

    2a
    Ostatnio edytowane przez wld ; 07-09-2013 o 17:24
    D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
    Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
    l
    http://wld-art.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •